Reklama

Reklama

Jennifer Lopez: macierzyństwo zmienia wszystko

Pomimo, że Jennifer Lopez wygląda tak samo dobrze jak zawsze, gwiazda twierdzi, że od momentu wydania na świat 18-miesięcznych obecnie bliźniąt Maksa i Emme, jest zupełnie inną osobą.

"Nie ma nic większego, niż stworzenie nowego człowieka oraz bycie za niego odpowiedzialnym" - powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla magazynu "InStyle". "Najpierw jesteś ty przed dziećmi, a potem zupełnie inna po ich narodzinach" - dodała.

Piosenkarka i aktorka, która w lipcu obchodziła swoje 40. urodziny, twierdzi, że jej spojrzenie na każdy aspekt życia - od muzyki po związki - odmieniło się odkąd została matką.

"Macierzyństwo zupełnie zmienia twoje postrzeganie wszystkiego" - powiedziała Lopez. "Nie jesteś już najważniejsza. Jest ktoś, o kogo troszczysz się dużo bardziej niż o siebie" - wyjaśniła.

Reklama

Jeśli chodzi o życie aktywnej bizneswoman, które prowadziła do narodzin dzieci, Lopez powiedziała, że zdecydowanie zmniejszyła poprzednie szalone tempo pracy, przy którym była w ciągłym biegu, by dotrzymać goniących terminów.

"Jestem teraz w takim momencie mojego życia, kiedy nie czuję już potrzeby przyjmowania propozycji, chyba że jest to coś, co do mnie przemawia" - oznajmiła gwiazda.

Lopez, od pięciu lat żona piosenkarza Marca Anthony'ego, przyznała też, że recepty na udany związek szuka w książkach. "To odwieczne pytanie - czym jest klucz do miłości?" - powiedziała. "Myślę, że uczysz się na swoich doświadczeniach. Jestem już wystarczająco dojrzała, żeby wiedzieć, że związki wymagają pracy i że nie jest to łatwe" - dodała.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: macierzyństwo | Jennifer Lopez | lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje