Reklama

Reklama

Jennifer Lopez: Rozstania z klasą

Jennifer Lopez wielką sławę zdobyła dzięki swoim rolom filmowym i przebojowym piosenkom, jak i związkom z mężczyznami. Latynoska gwiazda przyznaje otwarcie, że ze swoimi byłymi mężami i narzeczonymi utrzymuje przyjacielskie kontakty i nie widzi w tym niczego dziwnego.

"Jasne, i to wcale nie jest takie trudne" - mówi Jennifer Lopez dwutygodnikowi "Viva", pytana o to, czy przyjaźni się z byłymi narzeczonymi.

Reklama

"Wystarczy rozstać się z klasą. Bez udowadniania, kto jest górą. Bez złośliwości, okrucieństwa, urazy. Trzeba po prostu przyjąć do wiadomości, że kochaliśmy się, ale nie wyszło. Jeśli jednak mnie potrzebujesz, jestem. Moje drzwi zawsze są dla ciebie otwarte".

Jenifer udowodniła, że ma poczucie humoru i potrafi żartować również z samej siebie. Zapytana o receptę na szczęśliwe małżeństwo, odpowiedziała: "Pozostawanie w stanie małżeńskim przez kilka miesięcy? (śmiech) Żyję chwilą. Cieszę się, jak jest dobrze, a nie martwię się, że jutro może być gorzej".

Przypomnijmy, że jej drugie małżeństwo z tancerzem Crisem Juddem przetrwało ledwie dziewięć miesięcy. Z pierwszym mężem, Ojanim Noą, Jennifer wytrzymała rok.

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | lopez | rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje