Reklama

Reklama

Już nie są razem...

Niektóre pary rozstawały się w 2006 roku w tajemnicy, bardzo dyskretnie, inne postanowiły w błyskach fleszy zakończyć swoje związki. Oto najsłynniejsze rozstania ostatnich 12 miesięcy.

W mijającym roku wiele gwiazd odzyskało wolność. Ale czy naprawdę tego chciały?

Rozstanie Weroniki Rosati (22 l.) z Mariuszem Maksem Kolonką (42 l.) było zaskoczeniem równie dużym, jak rok wcześniej informacja, że są razem. Ale potrzeba posiadania u boku mężczyzny musiała być w Weronice bardzo silna, skoro już miesiąc później pojawiły się doniesienia o jej romansie ze znanym raperem Tede (30 l.). Jedno trzeba jej przyznać - zachowuje pełną dyskrecję na temat obu związków.

Także dyskretnie i z klasą Andrzej Krzywy (42 l.) rozstał się po 15 latach ze swoją żoną Beatą: bez publicznego prania brudów i wyniszczającej wojny. Oboje uznali, że ich miłość się wypaliła i nie wyobrażają sobie wspólnej przyszłości.

Reklama

Z kolei Aleksandra Kwaśniewska (25 l.) i Maria Wiktoria Wałęsa (24 l.) porzuciły swoich długoletnich partnerów z powodu... występu w "Tańcu z gwiazdami"! TVN-owski show otworzył przed prezydentównymi drzwi do świata, w którym nie było miejsca dla ich chłopaków.

Natomiast zagadką pozostaje rodzaj relacji między Magdaleną Cielecką (34 l.) i Andrzejem Chyrą (42 l.). Para już wielokrotnie się rozstawała i za każdym razem miał to być "ten ostatni raz". I za każdym razem do siebie wracali. Jak jest teraz, tego nie wie nikt, chyba nawet oni sami.

Rozwód Kingi Rusin (35 l.) i Tomasza Lisa (40 l.) to bez wątpienia najgłośniejsze rozstanie mijającego roku. 12 lat temu z wielką pompą wzięli ślub, teraz dyskretnie i bez kamer się rozeszli. Obecnie Tomasz Lis jest związany z Hanną Smoktunowicz (36 l.) - już nawet kupili dom. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Smoktunowicz to była przyjaciółka Rusin i wraz z ówczesnym mężem byli świadkami na ślubie jej i Lisa. Rozwód niespodziewanie stał się dla Kingi początkiem nowego życia i odrodzenia kariery: ma własny program w TVN, a w ramach porozwodowej terapii wygrała "Taniec z gwiazdami".

Informacje o rozstaniu Anny Muchy (26 l.) i Kuby Wojewódzkiego (43 l.) pojawiały się wielokrotnie. Jednak dopiero zdjęcia z ostatecznej wyprowadzki aktorki "M jak miłość" od kontrowersyjnego dziennikarza potwierdziły plotki. Trzy lata Ania czekała na oświadczyny Kuby i... nie doczekała się. Czy to był jedyny powód ich rozstania? Nawet jeśli nie, to na pewno najważniejszy.

W lipcu Maciej Zakościelny (26 l.) dołączył do grona singli. Choć był już zaręczony z modelką Kasią Grabowską (24 l.) i ustalony był termin ich ślubu, wybranka podkomisarza Brodeckiego po dwóch latach związku postanowiła go zakończyć. Największy polski przystojniak został porzucony, ponieważ poświęcał za mało czasu swojej ukochanej. Nie bez znaczenia była także zazdrość Kasi Grabowskiej o Magdalenę Schejbal (26 l.), z którą Zakościelny spędzał wiele godzin na planie "Kryminalnych" i poza nim.

Związek Anety Piotrowskiej (19 l.) i Rafała Mroczka (24 l.) nie przetrwał dłużej niż III edycja "Tańca z gwiazdami", w której razem tańczyli. Wiele godzin spędzonych na sali treningowej zaowocowało nie tylko zdobyciem przez nich Kryształowej Kuli, ale także gorącym romansem. Jednak szybko pojawiły się spekulacje, że to był tylko związek na pokaz, wykreowany jedynie na potrzeby telewidzów tanecznego show. Oboje zaprzeczali, ale faktem jest, że ich związek rozpadł się wkrótce po zakończeniu objazdowej tury "Tańca... ".

To Zbigniew Urbański (37 l.) postanowił zakończyć ponad trzyletnie małżeństwo z Katarzyną Skrzynecką (36 l.). Nie chciał mówić dlaczego, a na swojej stronie internetowej aktorka także obwieściła, że nie wie, zarzekając się, że nigdy nie sprzeniewierzyła się roli żony i gospodyni.

Nieoficjalnie jednak mówi się, że Urbański nie mógł znieść romansu żony z innym mężczyzną. Czy to prawda - nie wiadomo. Oboje milczą, ale pozew rozwodowy jest już w sądzie.

Fot. AKPA, MWMedia

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje