Reklama

Reklama

Kasia Kowalska szuka swojej połówki

Kasia Kowalska kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim partnerem. Byli zaręczeni i mieli wziąć ślub, ale Kasia zdecydowała się zakończyć związek. Pomimo kolejnego miłosnego niepowodzenia piosenkarka cały czas wierzy, że odnajdzie swoją drugą połowę.

W wywiadzie dla dwutygodnika "Viva" Kasia przyznała, że to ona zerwała zaręczyny i wyjaśniła powody tego kroku. Piosenkarka powiedziała, że przyczyną kolejnego miłosnego niepowodzenia był lęk jej byłego partnera przed wspólnym życiem.

Reklama

"Wolność jest wygodna i fajna. Ale nie dla mnie. Obydwoje mieliśmy silne i trudne charaktery. W takiej sytuacji ciężko o ustępstwa. Zresztą już raz się z tego powodu ze sobą rozstaliśmy po dwóch latach związku. Nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez trzy miesiące. Próbowałam się w tym odnaleźć i nie było mi łatwo. Więc kiedy przyszedł do mnie i powiedział: Już wszystko wiem, chcę być twoim mężem i mieć z tobą dzieci, uwierzyłam. Dostałam nawet pierścionek, ale minął kolejny rok i nic się nie zmieniło. [...] Nie mogłam być dłużej z facetem, który nie wiedział, czego chce. Nie mówię, że mnie nie kochał, nie. Ale nie potrafił mi tego uczucia okazać, nie tak, jak tego potrzebowałam. Brakowało mi czułości i ciepła. Zainteresowania, zrozumienia tego, co robię. Żądałam czegoś, czego on po prostu nie mógł mi dać. Każde z nas ma zupełnie inną wrażliwość, potrzeby i to sprawiało, że oglądaliśmy się jakby przez szybę" - mówiła "Vivie" Kasia Kowalska.

Wokalistka wyznała, że musiało minąć trochę czasu zanim znów odzyskała chęć życia. Udało jej się to z pomocą przyjaciół i ćwiczeniu jogi. Teraz Kasia ponownie z optymizmem patrzy w przyszłość i wierzy, że w końcu spotka swoją drugą połowę.

"Siedzę w samochodzie, czekam na zielone światło i rozglądam się nerwowo za tą moją połówką. Trzeba chyba cudu! Ale to na pewno możliwe" - dodała Kasia.

Fanom piosenkarki przyjdzie niebawem cieszyć się jej kolejną płytą, która otrzymała wymowny tytuł "Anitidotum". Jej producentem jest Michał Grymuza, gitarzysta zespołu towarzyszącego Kasi na koncertach.

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje