Reklama

Reklama

Kelly Osbourne krytykuje starszą siostrę

Coraz większa sława odciska swoje piętno na Kelly Osbourne. Córka Ozzy’ego i Sharon nie dość, że wałęsa się po nocnych klubach, mimo że ma dopiero 18 lat, to w dodatku otwarcie krytykuje ojca, matkę i rodzeństwo. Ostatnio dostało się jej starszej siostrze Aimee.

Aimee była jedynym członkiem rodziny Osbourne’ów, które odmówiło wzięcia udziału w słynnym sitcomie "Rodzina Osbourne'ów", emitowanym przez MTV. Nie zgodziła się też na zaśpiewanie piosenki na ścieżkę dźwiękową serialu.

Aimme zasugerowała, aby zrobiła to Kelly, która potem odniosła pewien sukces z własną interpretacją "Papa Don’t Preach", z repertuaru Madonny. Aimee ani razu nie dała siostrze do zrozumienia, że zazdrości jej sukcesu. Kelly jednak wie swoje.

"Aimee udaje, że nie jest zazdrosna, ale zawsze, kiedy mnie się coś udaje, ona się wkurza. To z kolei mnie rani. To ona zasugerowała, abym ja zaśpiewała piosenkę. Niech mi nie każe robić czegoś, za co później mnie nienawidzi. Nie mówicie jej nic o moich muzycznych planach. I tak się wystarczająco kłócimy" - stwierdziła Kelly Osbourne.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje