Reklama

Reklama

Kim jest dziewczyna Kuby

Kuba Wesołowski (23) znów zakochany! Ale tym razem sprawa wygląda poważnie. Tylko my wiemy, że Agnieszka Szczurek (21) jest kobietą, która pasuje do Kuby jak druga połówka jabłka.

Wcześniej łączono Kubę z wieloma kobietami. Zwykle fascynowały go o kilka lat starsze od niego dziewczyny, z którymi związki nie trwały długo. Dopiero w Agnieszce znalazł świetnie pasującą do siebie dziewczynę, z którą wiele go łączy. Wiek, ambicja, zainteresowania i oczywiście nieprzeciętna uroda. On jest jednym z najprzystojniejszych młodych aktorów. Ona pracuje jako modelka w prestiżowej warszawskiej agencji New Age Models. Ale nie jest to jej jedyne zajęcie. Agnieszka jest początkującą, ale bardzo ambitną dziennikarką. Studiuje public relations na Uniwersytecie Wrocławskim i od ponad roku pracuje w TVN jako asystentka cenionego dziennikarza Dariusza Prosieckiego. Umawia jego rozmówców, robi codzienny przegląd prasy, wyszukuje wiadomości w internecie, chodzi na konferencje prasowe. Koledzy z TVN-u twierdzą, że jest inteligentna i niesłychanie pracowita.

Reklama

Jej praca imponuje Wesołowskiemu, który sam jest studentem dziennikarstwa w warszawskim Collegium Civitas. Kuba, który słynął dotąd z rozrywkowego trybu życia, odkąd spotyka się z Agnieszką, rzadziej bywa na imprezach. Obojgu zależy na zachowaniu prywatności.

W rozmowie z SHOW Agnieszka nie przeczy, że jest dziewczyną Kuby, ale nie chce mówić o życiu prywatnym. "To nasza sprawa", stwierdza. Nie chce promować siebie poprzez znanego chłopaka.

(Iz, JŁ)

Ich serca też zdobył, ale krótko byli razem

Bardzo przystojny i bardzo kochliwy. Długo nie mógł spotkać tej jednej jedynej. Musiały mu wystarczyć przelotne romanse.

- Joasi Jabłczyńskiej (22) zawrócił w głowie na planie "Na Wspólnej".
- Kasia Sowińska (27) nie miała ochoty na romans, ale na związek.
- Z Edytą Herbuś (27) połączył go flirt, który przerodził się w przyjaźń.
- Pierścionek zaręczynowy dał tylko Weronice Książkiewicz, ale rozstali się po niespełna roku znajomości.

Więcej o gwiazdach przeczytasz w magazynie "Show"

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje