Reklama

Reklama

Kobiece Salony Filmowe

Kobiece Salony Filmowe tym razem we Wrocławiu!

Filmem, jaki zainauguruje imprezę we Wrocławiu będzie przedpremierowy pokaz "Ogrodu Luizy", w reżyserii Macieja Wojtyszko, z Patrycją Soliman, Kingą Preis i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych. Pokaz odbędzie się w czwartek 3 kwietnia o godzinie 18 w kinie Atom, budynek NOT-u, ul. J.Piłsudskiego 24.

Kobiece Salony Filmowe to impreza skierowana wyłącznie do pań. Celem imprezy jest przybliżenie kobietom, zarówno tym chodzącym do kina regularnie jak i tym, które znajdują na to czas sporadycznie, klasyki filmu artystycznego i ambitnego, ale również prezentowanie najnowszego repertuaru. Prezentowane kino ma z założenia dotyczyć tematyki bliskiej kobietom, a w wyborze tytułów będą uczestniczyć recenzenci i krytycy filmowi.

Reklama

Do tej pory imprezy z tego cyklu odbywały się jedynie w Warszawie. Teraz kinowymi spotkaniami będą się mogły się cieszyć panie we Wrocławiu, a wkrótce również w Krakowie i Poznaniu.

Spotkania będą się odbywać co dwa tygodnie, zawsze w czwartki i mają być okazją nie tylko do delektowania się doskonałym kinem, ale także do spotkań towarzyskich.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: W.E. | Wrocław

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje