Reklama

Reklama

Kompleksy gwiazd

Zazdrościmy im urody i sławy. Dla wielu z nas gwiazdy są niedoścignionymi ideałami. Jednak i one, bywalczynie okładek kolorowych pism, mają kompleksy. Trudno w to uwierzyć? Sprawdź, czego znane kobiety nie lubią w swoim wyglądzie.

Nogi nie zawsze do nieba

Reklama

W jednym z wywiadów Rihanna wyznała, że nie cierpi swoich nóg. Jej zdaniem : "są jak dwie kłody". Masywne uda i dość wydatne łydki, które nie podobają się Rihannie, są jednak najchętniej przez nią prezentowanymi partiami ciała. To jej sposób na leczenie kompleksów.

Niezadowolona ze swoich łydek jest także Penelope Cruz. Gwiazda uważa, że są zbyt wydatne.

Na zbyt krótkie nogi narzeka także Justyna Steczkowska.

Także Marta Żmuda - Trzebiatowska nie jest zadowolona ze swoich nóg. Sama przyznaje, że są krzywe. Nie przeszkodziło jej to jednak zostać gwiazdką kilku seriali czy zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami".

Małe jest piękne

Nogi Edyty Herbuś to jej duma. Celebrytka wycenia je na milion dolarów. Piękna tancerka jednak nie jest wolna od kompleksów, uważa, że 156 cm, którymi obdarzyła ją natura to zdecydowanie za mało. Przyznaje jednak, że dla tancerki niski wzrost jest atutem, nie wadą. A na co dzień w walce z kompleksami pomagają jej szpilki.

Podobny problem ma także Jessica Alba.

Wielkie stopy Paris

Wydawałoby się, że tak próżna osoba jak Paris Hilton, spadkobierczyni hotelarskiej fortuny, nie zauważa w swojej idealnej figurze żadnych mankamentów. A jednak, jej problemem są duże stopy - 42 i pół. Celebrytka stara się zatuszować ten szkopuł sylwetki nosząc zakryte buty na wysokich obcasach. Nawet na plaży Paris nie pokazuje się w sandałach.

Duże usta mogą być wadą

Symbol seksu wszech czasów i najpiękniejsza kobieta wg magazynu "People", żona największego przystojniaka Hollywood także ma kompleksy. "Moje usta wyglądają tak, jakby użądlił je szerszeń" - skarżyła się w jednym z wywiadów Angelina Jolie. O takich ustach, jak jej marzy wiele kobiet, Angie chętnie by się ich jednak pozbyła. Aktorka nie jest zadowolona również z rąk i stóp, które jej zdaniem są zbyt długie.

Usta, które są także znakiem rozpoznawczym Julii Roberts przez wiele lat były także źródłem jej kompleksów. Julia nie znosiła swojego "żabiego uśmiechu".

Dowiedz się więcej na temat: paris | KOMPLEKS | nogi | aktorka | kompleksy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje