Reklama

Reklama

Kontrowersyjny stylista

Najbarwniejsza postać polskiego świata mody - stylista Tomek Jacyków budzi skrajne emocje. Jedni cenią go za odwagę, inni krytykują za co tylko się da.

Nie sposób jednak zaprzeczyć , że każdy o nim słyszał i, z pewnością, nie pomyli z nikim innym. A o to chyba w show-biznesie chodzi, żeby rozpoznawali i mówili, nie ważne jak.

Jacyków znany jest z wyrazistego stylu i ciętego języka. Nie szczędzi nikomu, głośno wyraża swoją opinię o innych, czy to o masie na polskich ulicach, czy jednostkach powszechnie znanych. Krytykuje za styl, a raczej jego brak. Przyjrzyjmy się zatem, jak sam się ubiera.

Na premierze filmu "Coco Avant Chanel" jak przystało na wielbiciela wielkiej mody, obecny był najbarwniejszy polski stylista. Jacyków miał na sobie podwinięte dżinsy, luźny t-shirt , sportową szarą marynarkę i trampki. Jako, iż każdy znawca wie, że "diabeł tkwi w szczegółach" i to dodatki "robią strój", nie zabrakło ich u Jacykowa. Dopełnieniem całości były nieodzowne - bo modne, duże okulary w grubych oprawkach, kolorowy kapelusz, zawieszone na szyi rzemyki, z jakże męskim nieśmiertelnikiem, zegarek, bransoletki oraz duża skórzana torebka.

Reklama

Bez względu na to, czy komuś jego styl się podoba czy też nie, nie można mu odmówić tego, że się wyróżnia. Więcej jego stylizacji zobaczycie w galerii!

A jaka jest wasza opinia?

MJ

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje