Reklama

Reklama

Kryształowa pułapka

Kolejna powieść rosyjskiej autorki, która cieszy się w Europie ogromną popularnością. Oprócz wydanego w Polsce "Rytuału ostatniej nocy" ma na koncie kilkanaście powieści, z których kilka zostało sfilmowanych i które sprzedały się w łącznym nakładzie 15 mln. egz.

Bohaterką "Kryształowej pułapki" jest Olga, która wraz z mężem i swoją najlepszą przyjaciółką i zarazem macochą spędza urocze wczasy zimowe w eleganckim kurorcie na Kaukazie. Za kilka dni ma ma do nich dołączyć jej ojciec, wpływowy oligarcha i pracodawca jej męża.

W trakcie zjazdu z oddalonego stoku Olga wpada do jakiejś jaskini, gdzie znajduje siedem lodowych rzeźb wykonanych z ludzkich zwłok. Nikt nie wierzy w jej relację, zwłaszcza że poszukiwania tego makabrycznego miejsca nie dają rezultatów. Krótko potem w pokoju hotelowym zostaje znalezione ciało jej ojca i to właśnie Olga staje się główną podejrzaną.

Reklama

Są świadkowie jej dziwacznego zachowania w ostatnich dniach i głośnej awantury z ojcem. Próbując wyjaśnić, co naprawdę się stało, Olga wpada w niebezpieczną pułapkę...
Wiktoria Płatowa
Kryształowa pułapka

Wydawnictwo Videograf II
Dowiedz się więcej na temat: pułapka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy