Reklama

Reklama

Krzysztof Krawczyk rozwodzi się

Jak podał łódzki dziennik "Express Ilustrowany", Krzysztof i Ewa Krawczykowie od 2 września nie są już mężem i żoną. Pozew złożyła Ewa Krawczyk 17 kwietnia bieżącego roku. Początkowo piosenkarz zaprzeczał doniesieniom o rozpadzie małżeństwa. Zaskoczenie informacją było ogromne, ponieważ Krzysztof i Ewa Krawczykowie uchodzili za wzorowe małżeństwo. Razem byli przez 20 lat. Piosenkarz niejednokrotnie podkreślał, iż to właśnie żonie zawdzięcza przetrwanie najtrudniejszych chwil w swoim życiu.

Oto fragment informacji opublikowanej przez łódzki "Express Ilustrowany" we wtorek, 4 września:

"2 września przed godz. 11 skład sędziowski pod przewodnictwem sędziego Sławomira Wojciechowskiego po wysłuchaniu stron wydał wyrok rozwiązujący małżeństwo Ewy i Krzysztofa, bez orzekania o winie. Wyrok nie jest prawomocny.

Reklama

W rozmowie z naszą reporterką gwiazdor i pani Ewa z nieznanych nam do końca powodów początkowo kategorycznie zaprzeczali temu oczywistemu faktowi, który został odnotowany w aktach sądu. - To pomyłka - stwierdzili krótko.

Kiedy zapytaliśmy Krzysztofa Krawczyka prosto z mostu, co w takim razie sprowadziło przedwczoraj jego i panią Ewę do sali rozpraw Sądu Okręgowego, gdzie byli widziani przez wiele osób,w tym przez naszą reporterkę, piosenkarz tłumaczył się, że stawili się tam, by świadczyć w sprawie rozwodowej ich znajomych, też Krawczyków. Dopiero po południu zrezygnował z dalszych nieporadnych prób tuszowania formalnego rozpadu ich małżeństwa, powszechnie uważanego za wzorcowe i szczęśliwe. Co prawda nadal nie potwierdza prawdy o rozwodzie, ale też nie zaprzecza. Nie zmienia to faktu, że Ewa i Krzysztof Krawczykowie już nie są żoną i mężem".

Serwis vipnews.pl podał z kolei, że Krzysztof Krawczyk jest winien duże pieniądze bankom, a poprzez rozwód chce ratować swój majątek.

Dowiedz się więcej na temat: małżeństwa | piosenkarz | Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje