Reklama

Reklama

Lisa Marie Presley: Seks z Jacksonem

Lisa Marie Presley, córka Elvisa Presley'a, przerwała milczenie na temat jej związku z Michaelem Jacksonem. Przyznała, że w czasie gdy była żoną Króla Popu, uprawiała z nim seks.

Do dziś nie jest jednak pewna, czy Jackson nie ożenił się z nią wyłącznie dlatego, aby poprawić swój wizerunek w mediach.

Reklama

Lisa zapewnia, że szczerze zakochała się w Jacksonie, ale później układało się między nimi bardzo źle. Wcześniej jednak Michael często zaspokajał seksualne potrzeby żony i podobno strasznie przy tym przeklinał.

"Mówiłam mu: Ludzie nie myśleliby, że byłam szalona wychodząc za ciebie, gdyby wiedzieli, kim ty do cholery naprawdę jesteś. Pijesz piwo i przeklinasz, jesteś zabawny i nie mówisz tym piskliwym głosem".

"Później miałam takie romantyczne przekonanie, że razem możemy naprawić świat. Jednak zdałam sobie w końcu sprawę, że on cały czas pracuje, kalkuluje, manipuluje. Przerażało mnie to" - wyznała Lisa Marie Presley w wywiadzie opublikowanym przez amerykański dziennik "New York Post".

"Nie potrafię powiedzieć, jakie były jego intencje, ale ja absolutnie się w nim zakochałam i jestem teraz z tego dumna" - dodaje Lisa.

Zapytana, czy utrzymywała z Jacksonem kontakty intymne, Lisa odpowiedziała: "Tak, przez pewien czas".

Po rozwodzie z Jacksonem, którego zażądała, Lisa popadła w głęboką depresję. "Z moim ciałem działy się dziwne rzeczy i zaczęłam mieć ataki paniki" - wspomina Lisa.

Dowiedz się więcej na temat: Lis | seks | Michael Jackson | lisa marie | Presley | Lisa Marie Presley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje