Reklama

Reklama

Lopez i Affleck: Igraszki na jachcie

Ssanie dużego palca u nogi, przechadzanie się po pokładzie w skąpym odzieniu, erotyczny taniec kobiety na udach partnera.

To nie opis sceny z filmu erotycznego, lecz zdarzenia zaobserwowane przez paparazzich na jachcie płynącym u wybrzeży Kalifonii. Pasażerami byli Jennifer Lopez i Ben Affleck.

Reklama

Popularna ostatnio para wykorzystała przerwę w realizacji wideoklipu do nowej piosenki Lopez, "Jenny From The Block", na krótką podróż jachtem u wybrzeży Kalifornii. Łódź pożyczyli od Vince’a Neila, wokalisty zespołu Motley Crue.

Jednak kalifornijscy paparazzi są czujni jak myśliwskie psy i szybko domyślili się, że Lopez i Aflleck nie będą na jachcie jedynie podziwiać piękna wybrzeży w okolicach Malibu. Używając odpowiedniego sprzętu, podejrzeli Jennifer i Bena, gdy baraszkowali na łodzi.

Oczywiście ich zabawy zostały uwiecznione i można się spodziewać, że prędzej czy później zostaną opublikowane. Być może brukowce już rozpoczęły licytowanie się o zdjęcia.

Dodajmy, że teledysk do piosenki "Jenny From The Block" ma również kipieć erotyzmem. Widać Christina Aguilera klipem do utworu "Dirrty&qut; zapoczątkowała nowy trend.

Dowiedz się więcej na temat: lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje