Reklama

Reklama

Luciano Pavarotti został ojcem!

Nicoletta Mantovani, narzeczona słynnego włoskiego tenora Luciano Pavarottiego, w szpitalu Santa Orsola, w Bolonii, urodziła bliźniaki.

Poród nastąpił w poniedziałek, 13 stycznia, blisko dwa miesiące przed wyznaczonym terminem. Niestety, jedno z dzieci - chłopiec - zmarło we wtorek, 14 stycznia.

Reklama

Jak podała włoska agencja ANSA, 33-letnia Nicoletta musiała zdecydować się na cesarskie cięcie po tym, jak lekarze odkryli, iż chłopiec nie otrzymuje wystarczającej ilości tlenu. Niestety, zabiegi lekarzy okazały się niewystarczające i tylko jedno z bliźniaków przeżyło.

"Ciąża była bardzo skomplikowana od samego początku i Nicoletta znajdowała się pod ciągłym nadzorem lekarzy. Chłopiec, niestety, nie przeżył, ale dziewczynka ma się dobrze" - powiedziała rzeczniczka szpitala w Bolonii.

Dziewczynka, która przeżyła poród, jest w dobrym stanie zdrowia. Tuż po narodzinach ważyła 1.75 kg. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię wybrali dla niej rodzice.

Jest to pierwsze wspólne dziecko Luciano Pavarottiego i Nicoletty Mantovani. Słynny tenor ma już trzy dorosłe córki z pierwszego małżeństwa z Aduą Veroni - Lorenzę, Cristinę i Giulianę.

Dowiedz się więcej na temat: Ojców | poród | pavarotti

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje