Reklama

Reklama

Macy Gray: Nago w Londynie

Amerykańska wokalistka Macy Gray udowodniła, że nie rzuca słów na wiatr. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wystąpiła nago podczas koncertu, który odbył się w poniedziałek, 5 lipca, w Londynie. Gray wzięła udział w charytatywnej imprezie, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Eltona Johna zajmującej się walką z AIDS.

"Macy skończyła pierwszą, normalną część swojego koncertu i wszyscy zaczęli krzyczeć, prosząc o jeszcze" - powiedział jeden ze świadków tego wydarzenia.

Reklama

"Wtedy zgasły światła, a kiedy znów zaświeciły, siedziała na krześle nago, zwrócona plecami do widowni. To był taki smaczny widok!" - relacjonował wspomniany widz.

Był to pierwszy od dwóch lat występ Gray przed londyńską publicznością.

Macy Gray zdecydowała się na ten krok po tym, jak została poproszona o przeznaczenie swojej fotografii na charytatywną aukcję. Zdjęcia, które trafią pod młotek, przedstawiać mają gwiazdy noszące buty znanej marki Jimmy Choo.

Gray, aby podnieść cenę zdjęcia, które miało zostać zrobione podczas jej występu, postanowiła pojawić się na scenie w samych tylko szpilkach.

Dowiedz się więcej na temat: nago

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje