Reklama

Reklama

Mariah Carey: W poszukiwaniu tego właściwego

Mariah Carey, wzorem innych żeńskich gwiazd piosenki, zamierza kiedyś zostać matką. Na razie jednak nie ma o tym mowy. Nie dlatego, że Amerykanka marzy o odbudowaniu swojej pozycji na listach przebojów. Mariah najpierw chce znaleźć właściwego mężczyznę, z którym mogłaby stworzyć rodzinę.

Piosenkarka ma za sobą nieudane małżeństwo z Tommym Mottolą i kilka romansów. Sama pochodzi z rozbitej rodziny. Jej rodzicie rozwiedli się, gdy miała trzy lata. Dlatego przede wszystkim chce przed urodzeniem dzieci mieć pewność, że związała się z właściwym mężczyzną, który zapewni stabilizację rodzinie.

Reklama

"Nie chodzi o to, kiedy poczuję, że nadszedł czas na urodzenie dzieci, lecz o to, kiedy poczuję, że to ten właściwy mężczyzna. Wcale nie uśmiechało by mi się zajmowanie się samej wszystkimi sprawami rodzinnymi".

"Doskonale wiem, o czym mówię, bo sama pochodzę z rozbitej rodziny. Najpierw trzeba mieć pewność, że z tą drugą osobą chce się spędzić resztę życia, że to odpowiedni kandydat na ojca, który także będzie myślał o wielu innych sprawach istotnych dla rodziny" - wyjaśnia Mariah Carey.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje