Reklama

Reklama

Mąż bał się Angeliny Jolie

Billy Bob Thornton przyznał, że rozstał się ze swoją piątą żoną, słynną aktorką Angelina Jolie, ponieważ po prostu bał się jej. Ich burzliwe małżeństwo zakończyło się dwa lata temu, zaś przypieczętowano je rozwodem w 2003 roku.

Billy i Angelina do tej pory zgodnie odmawiali komentarzy na temat przyczyn rozpadu ich małżeństwa. Aktor zapewnia jednakże, iż powodem tego nie była jego niewierność, co sugerowała amerykańska prasa bulwarowa. Prawdziwym powodem rozstania był strach.

Reklama

- Odszedłem od niej. Zrobiłem to ze strachu. Po prostu się jej bałem. Była dla mnie zbyt piękna, zbyt mądra. Przy niej czułem się taki mały i przerażony - opowiada Billy Bob Thornton.

Mimo takich opinii aktor zapewnia, że nie da nikomu powiedzieć złego słowa o swojej piątej żonie. Za brak odwagi obwinia on wyłącznie siebie.

- Z nią naprawdę się starałem, żeby wszystko było jak najlepiej. Nic nie stało się z jej winy. Wszystkiemu ja jestem winny i taka jest prawda.

- Za każdym razem, gdy czytam o niej coś złego, wściekam się jak tygrys w klatce. Mam ochotę zaatakować tych, którzy ją atakują - dodaje Thornton.

Dowiedz się więcej na temat: Billy | Angelina Jolie | jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje