Reklama

Reklama

Mężczyźni myślą tylko o seksie i jedzeniu

Gwiazda Hollywood - Kate Hudson - twierdzi, że rozszyfrowała już mężczyzn. Według niej ich myśli zajmują tylko "wyniki meczy, seks i jedzenie".

Piękna aktorka spotyka się obecnie z gwiazdorem drużyny New York Yankees - Alexem Rodriguezem, jednak przyznaje, że nigdy nie czuła się pokonana intelektualnie przez mężczyzn, gdyż, jak uważa, są oni zbyt "prości".

"Czasami czuję, że kiedy rozmawiam z mężczyznami, oni słyszą tylko pewne słowa kluczowe... Ale gdyby można było zajrzeć do ich myśli, to okazałoby się, że krążą one wokół wyników meczy, masturbacji i jedzenia" - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla brytyjskiej edycji magazynu "Elle".

"Uwielbiam facetów... ale uważam, że są naprawdę prości. Każdy z nich lubi mówić, że jest skomplikowany, ale tak naprawdę łatwo ich rozgryźć. Słyszałam kiedyś, jak dr Laura powiedziała: 'Wszystko czego on chce, to seks oraz, żebyś zrobiła mu kanapkę'. To było zabawne, ale też niepozbawione prawdy" - dodała 30-letnia Hudson, znana m.in. z filmu "Ślubne wojny".

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: seks | hudson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje