Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski znów tatą!

Kiedy pod koniec stycznia wyjeżdżali do Ameryki, było ich troje: Michał Wiśniewski, Ania Świątczak i ich mała córka Etiennette. Do Polski wrócą jednak już we czwórkę!

Najmłodsza latorośl Wiśniewskich będzie jeszcze wprawdzie w brzuchu swojej mamy. Gwiazdor i jego żona piosenkarka znów spodziewają się dziecka!

" To prawda" - potwierdza w rozmowie z "Faktem"  radosną nowinę Ania Świątczak. Ona i Michał nad dzieckiem "pracowali" już od kilku tygodni. Wybrali nawet imię - Falco Christian, bo wymarzyli sobie, że będzie to chłopiec. I jest duża szansa na to, że marzenie się spełni.

"Falco Christian stał się faktem"  - poinformował wczoraj Michał Wiśniewski. "No, chyba że będzie dziewczynka, to wówczas musimy poszukać dla niej imienia" - dodał. To będzie już drugie dziecko Ani i Michała. Ich pierwsza pociecha Etiennette przyszła na świat we wrześniu ubiegłego roku.

Reklama

Czerwonowłosy artysta ojcem zostanie jednak już po raz czwarty. Z poprzedniego małżeństwa z Martą Wiśniewską ma synka Xaviera i córeczkę Fabienne.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje