Reklama

Reklama

Na wiosnę trencz

Jest uwielbiany i przez modne, niezależne panie (i to nie tylko te w stylu Barbie), i przez agentów czy prywatnych detektywów. Ponownie wraca do łask.

Wraz z nadejściem wiosny o nim będzie się sporo mówić. Trencz!

Na wiosnę zobaczymy go w różnych odmianach kolorystycznych - od szarości po jasne beże i kremy. Ale do rzadkich nie należeć też będą blady róż, jasny błękit czy słonecznikowa żółć. W trenczu niestraszny nam będzie wiosenny wiatr robiący artystyczny bałagan we włosach czy mżawka, a nawet regularny deszcz.

Te najmodniejsze, w najlepszym stylu i najbardziej pożądane oferowane są wzdłuż całej londyńskiej High Street w butikach, sklepach i magazynach, jak np. TopShop, Gap, Dorothy Perkins czy Oasis. I co ciekawe ich cena nie jest zbyt wygórowana (ok. 120 funtów) - oczywiście mamy na myśli te panie, które z przyjemnością polecą na przedwiosenne wyprzedaże do Londynu. Tym mniej zasobnym, a jednak chcącym iść za nowinkami mody polecamy skorzystanie z oferty tanich linii lotniczych.

Reklama

Ale jaki trencz wybrać, by wyglądać i czuć się dobrze i na dodatek - być modną? Oto kilka wskazówek:

* pod trencz nie ubierać się zbyt ciepło czy na cebulkę (jeśli zimno to na siłę nie ogłaszamy nadejścia wiosny, lecz czekamy, aż w powietrzu zrobi się cieplej i słoneczniej) - wyglądając zbyt obszernie nie stanowimy estetycznego dodatku do rzeczywistości

* jeśli to możliwe zgrajmy modny szykowny trencz z seksownymi botkami, niech nawet będą w typie 'Deszczowej piosenki'

* ściągając trencz nie rzucajmy go byle gdzie na sofę, nie wieszajmy na oparciu krzesła, lecz powieśmy na wieszaku, zwłaszcza gdy przemókł - nie grozi nam wtedy wypchanie i zniekształcenie ramion, unikniemy efektu porucznika Colombo

* trzymajmy się zasad czyszczenia podanych przez producenta na metce - jeśli czyszczenie na sucho to na sucho. Dbajmy przy tym o czystość w miarę regularnie. Jednorazowe czyszczenie prochowca po sezonie na pewno nie wyjdzie na dobre i kolorowi i fasonowi.

* no i dość ważna uwaga - unikajmy nagłego i szybkiego rozpinania płaszcza. W czasach tak przewrażliwionych i przeczulonych na punkcie molestowania seksualnego łatwo możemy być oskarżeni o... ekshibicjonizm!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje