Reklama

Reklama

Najbardziej spektakularne utraty wagi

Przybrać na wadze można niemal niepostrzeżenie, ale wrócić do dawnej figury jest niezwykle trudno. Przedstawiamy gwiazdy, które dzięki niezwykłej determinacji i sile woli, zrzuciły nawet kilkadziesiąt kilogramów!

Jennifer Hudson

Zrzuciła 25 kg i kupuje ubrania o 5 rozmiarów mniejsze! Jennifer nigdy nie była zadowolona ze swojej wagi, a okoliczności niezbyt sprzyjały odchudzaniu. Aby zgrać w filmie "Dreamgirl" musiała... przytyć! Jeszcze więcej dodatkowych kilogramów pojawiło się po urodzeniu dziecka. I wtedy właśnie Jennifer postanowiła skutecznie zawalczyć o piękną figurę. W realizacji celu pomógł jej osobisty trener Harley Pasternak i program Weight Watchers. "Nie chcę bardziej schudnąć, nigdy nie zobaczycie mnie zupełnie chudej - powiedziała w jednym z wywiadów - myślę, że teraz jest dobrze. To mój naturalny rozmiar".
Zresztą nie wiadomo, jak dalsze odchudzanie przyjąłby jej partner David, któremu niezbyt podobają się nawet dotychczasowe zmiany. On wolał pulchną Jennifer...

Kelly Osbourne

Kelly, która zawsze sprawiała wrażenie osoby niezbyt przejmującej się tym, co myślą inni, przyznała, że bycie otyłym nie jest łatwe, a otoczenie nie szczędzi takim osobom upokorzeń. "Przeszłam gorsze piekło przez to, że byłam gruba niż przez to, że byłam uzależniona od narkotyków. Nigdy tego nie zrozumiem" - powiedziała Kelly.
Nic dziwnego, że Kelly w końcu postanowiła schudnąć. Dzięki całkowitej zmianie sposobu odżywiania udało jej się zrzucić 20 kg. Kelly zdradziła jeden z sekretów swojej diety - przed tuż przed snem zjada pół jabłka.
Oceń styl Kelly Osbourne

Sara Rue

Aktorka rzuciła 22 kg w ciągu ośmiu miesięcy. Stosowała popularny wśród gwiazd program Jenny Craig. Sara nie tylko zmieniła styl odżywiania się, ale nauczyła się czerpać przyjemność z ćwiczeń fizycznych. Kiedyś jej aktywność ograniczała się do krótkiego spaceru z psem, teraz trenuje 5-6 razy w tygodniu i przygotowuje się do swojego pierwszego pół-maratonu.
"Kiedy zaczęłam biegać, wyglądało to tak, że biegłam przez minutę a szłam przez dziesięć minut. Teraz mogę biec dwie i pół godziny! To szaleństwo! Sześć miesięcy temu nie pomyślałabym, że kiedykolwiek będę w stanie tyle przebiec" - wyznaje Sara Rue.

John Goodman

Nie tylko panie borykają się z nadwagą i nie tylko one potrafią z nią wygrywać. John Goodman miał przed sobą naprawdę ogromne wyzwanie - ważył 167 kg. Udało mu się zrzucić 45 kg. John zrezygnował z alkoholu, przeszedł na dietę bezcukrową i kilka razy w tygodniu ćwiczy na trenażerze eliptycznym.

IG

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy