Reklama

Reklama

Najgorętsi kawalerowie z królewskich rodów

Ostatnio opisaliśmy dla was historie zwykłych kobiet, którym udało się wyjść za mąż za prawdziwego księcia. Dzisiaj przedstawiamy sylwetki książąt, którzy wciąż są kawalerami.

Tu znajdziesz niezwykłe historie kopciuszków, które złapały księcia!

Reklama

Niezwykła historia Kopciuszka może się przecież powtórzyć jeszcze nie raz. Dopóki nie zabraknie wolnych książąt, każda dziewczyna ma szanse. A którzy spośród europejskich książąt są piękni, bogaci i do wzięcia?

Andrea Casiraghi

Andrea Casiraghi - drugi w kolejce do tronu Monako.

Przystojny, kochliwy i... ciągle wolny. 26-letni książę ma też dobre serce - działa w fundacji charytatywnej założonej przez jego babkę - Grace Kelly. Jego zajęcia nie zawsze były tak nobliwe. Jeszcze niedawno prowadził życie bogatego lesera szalejąc na dyskotekach i zakupach.

Z księciem można bez problemu porozumieć się w czterech językach: angielskim, francuskim, włoskim i niemieckim. Jego hobby to: narciarstwo i jazda konna. Jest zodiakalnym bliźniakiem.

Albert, książę Thurn und Taxis

Albert, książę Thurn und Taxis - jest nie tylko niemieckim księciem, ale również jednym z najmłodszych miliarderów na świecie.

Jego majątek jest szacowany na 2,1 miliarda dolarów. Albert nie jest jednak skoncentrowany wyłącznie na sprawach materialnych - studiował ekonomię i teologię.

Ma 27 lat i jest spod znaku raka. Jego hobby to wyścigi samochodowe.

Amedeo, książę Belgii

Amedeo, książę Belgii - powiedzieć że w żyłach tego 24-latka płynie błękitna krew to mało. Trudno jest znaleźć w Europie rodzinę królewską, z którą nie byłby skoligacony. Na liście znajdziemy między innymi: austriacką, belgijską, włoską, francuską, szwedzką, duńską, brytyjską, portugalską, hiszpańską. W kolejce do belgijskiej korony jest trzeci.

Amedeo jest ulubieńcem paparazzi. Nic dziwnego, książę w wyciągniętych dżinsach i luźnej bluzie z czarującym uśmiechem ma rzesze fanów, którzy czekają na jego nowe zdjęcia.

Książę Belgii ukończył ekonomię w Londynie, a obecnie pracuje w Nowym Jorku w firmie Deloitte. Lubi sport. W czasie studiów grał w drużynie rugby, ostatnio wziął też udział w maratonie. Jest spod znaku ryb.

Carl Philip, książę Szwecji

Carl Philip, książę Szwecji - drugi w lini sukcesji do tronu. Carl jest zapalonym sportowcem. Uwielbia piłkę nożną, pływanie i jazdę na nartach. Ukończył nawet Bieg Wazów - najstarszy, najdłuższy i największy bieg narciarski na świecie. Jego prawdziwa pasją są wyścigi samochodowe, ale nie obce są mu też sprawy sztuki. Carl studiował projektowanie graficzne w Sztokholmie. W ubiegłym roku zerwał z Emmą Pernald, z którą spotykał się niemal 10 lat, więc znowu jest do wzięcia. Ma 31 lat i jest zodiakalnym bykiem.

Harry, książę Walii

Harry, książę Walii - życiem synów księżny Diany media interesują się szczególnie, ale trzeba przyznać, że Harremu udało się samodzielnie wywołać kilka skandali. A to został przyłapany na paleniu marihuany, a to pojawił się na balu przebierańców w mundurze Afrika Korps, to znowu zdał się w bójkę z fotografem. Uwagę przyciągały też jego liczne miłostki.

Podobnie jak książę Monako, Harry z czasem się ustatkował i zajął działalnością charytatywną. Etykietka "niezbyt rozgarniętego imprezowicza" przylgnęła jednak do nie go na dobre. Harry ma 26 lat i jest spod znaku panny.

William, książę Walii

William, książę Walii - starszy brat Harrego jest uznawany za "najlepszą partię Europy". W kolejce do brytyjskiego tronu zajmuje drugie miejsce.

Chociaż w ubiegłym roku prasa rozpisywała się o spodziewanych zaręczynach Williama i Kate Middleton, do tej pory nic takiego się nie wydarzyło. Nie wszystko zatem stracone.

William lubi narty, pływanie, piłkę nożną, rugby i tenisa. Jest fanem Spice Girls, All Saints, Oasis, Savage Garden, słucha też techno. Ma 28 lat i jest zodiakalnym bliźniakiem.

IG

Dowiedz się więcej na temat: william | książę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje