Reklama

Reklama

Największe romanse 2003 roku

Amerykański magazyn "In Touch" publikuje seryjnie kolejne podsumowania dotyczące show-biznesu, opracowane na podstawie głosów nadesłanych przez czytelników.

Tym razem pismo zamieściło listę największych romansów kończącego się 2003 roku. Pierwsze miejsce przypadło Demi Moore i Ashtonowi Kutcherowi.

Reklama

Demi i Ashton zaczęli się spotykać na początku 2003 roku. Wtedy zdecydowana większość znawców show-biznesu prorokowała, iż związek nie przetrwa kilku miesięcy i 41-letnia Moore w końcu znudzi się 25-letniemu aktorowi. Jak widać i znawcy czasem się mylą.

Miejsce drugie na liście przypadło dla Cameron Diaz i Justina Timberlake'a. Im też nie dawano szans na powodzenie związku, ale okazało się, że uczucie łączące piosenkarza i słynną aktorkę jest silne. Przynajmniej na razie.

Na trzecim miejscu znalazł się romans Nicole Kidman i Lenny'ego Kravitza. W odróżnieniu od obu sklasyfikowanych wyżej związków, w tym przypadku zainteresowani wypowiadają się na temat łączących ich relacji bardzo ostrożnie, aczkolwiek wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ich romans może przerodzić się w coś więcej.

W pierwszej dziesiątce znalazł się związek, który już należy do historii. Mowa o romansie Viviki A. Fox i rapera 50 Centa, podobnie rzecz się ma z Renee Zellweger i Jackiem Whitem.

Zaskakująca jest obecność Pameli Anderson i Tommy'ego Lee, którzy wprawdzie pojawili się wiele razy wspólnie, ale nie ogłosili oficjalnie, że ponownie są razem.

Oto 10 największych romansów 2003 roku wg czytelników magazynu "In Touch":

1. Demi Moore & Ashton Kutcher
2. Cameron Diaz & Justin Timberlake
3. Nicole Kidman & Lenny Kravitz
4. Drew Barrymore & Fabrizio Moretti
5. Salma Hayek & Josh Lucas
6. Vivica A Fox & 50 Cent
7. Renee Zellweger & Jack White
8. Elizabeth Hurley & Arun Nayar
9. Pamela Anderson & Tommy Lee
10.Selma Blair & Ahmet Zappa.

Dowiedz się więcej na temat: show | moore | romanse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje