Reklama

Reklama

Nie lubimy stringów?!

To nie prawda, że wszyscy mężczyźni chcieliby widzieć kobiety w stringach? Jeden z magazynów kobiecych przeprowadził badania na ten temat, wyniki są zadziwiające... dla kobiet.

Zdania na temat damskich majtek są podzielone. Z pewnością jednak można stwierdzić, że nie dla wszystkich mężczyzn najbardziej seksowne są stringi. Chętniej widzieliby oni damskie pupy w majeczkach o pełnym kroju, a nawet w króciutkich szortach. Najważniejsze jednak, by były wykonane z miękkiego, delikatnego materiału, który seksownie układa się na ciele. Koronki i kokardki są zawsze pożądanym wykończeniem bielizny.

Reklama

Jedynym ubraniem, którego nie akceptuje żaden mężczyzna są majtki podobne do tych, które nosiła Bridget Jones - ciepłe i kończące się powyżej pępka. Kobiety cenią je przede wszystkim dlatego, że opinają i spłaszczają brzuch, przez co okazują się bardzo przydatne pod obcisłe sukienki wieczorowe czy spodnie, powodują, że panie wyglądają i czują się smuklejsze i zgrabniejsze. Może więc wypadałoby spojrzeć na takie majteczki nieco łaskawiej...

Redakcja węgierskiego magazynu kobiecego Nok Lapja, która po przeprowadzeniu wnikliwych obserwacji, opublikowała ich wyniki na swojej stronie internetowej. Wśród 15 rzeczy, których mężczyźni nie cierpią w damskiej garderobie poza wspomnianymi majtkami znalazły się jeszcze między innymi buty balerinki, tuniki i fryzura na pazia. Okazało się, że niektóre rzeczy uwielbiane przez kobiety, najchętniej na zawsze wyrzuciliby z ich szafy.

za Nők Lapja Cafe opr. EP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje