Reklama

Reklama

Nieporozumienia Brada Pitta i Jennifer Aniston

Małżeństwo Brada Pitta i Jennifer i Aniston podobno znalazło się w poważnym kryzysie. Sami małżonkowie oczywiście milczą na ten temat.

Doniesienie podał najpoczytniejszy amerykański brukowiec - "National Enquirer". Nieporozumienia mają związek z planami Jennifer podpisania kontraktu na udział w kolejnej edycji serialu "Przyjaciele".

Podobno Jennifer i Brad porozumieli się wcześniej, że po zakończeniu zdjęć do tegorocznej serii "Przyjaciół", pomyślą o powiększeniu rodziny. Jednak aktorka miała rzekomo zmienić zdanie i chce podpisać umowę na udział w kolejnej edycji popularnej serii, co Pittowi bardzo się nie podoba.

Reklama

Aniston jeszcze podpisu pod umową nie złożyła. Informacja jest zaskakująca również z tego względu, że nowe odcinki, które zostaną wyemitowane w przyszłym roku, miały być ostatnimi.

"Ona jednak chce wystąpić w kolejnym sezonie, a Brada to bardzo denerwuje. W przyszłym roku miała zrobić wszystko, aby mogli zacząć myśleć o powiększeniu rodziny" - powiedziała znajoma Pitta i Aniston słynnemu brukowcowi.

Zgoda Jennifer na udział w kolejnej serii "Przyjaciół" nie byłaby niczym dziwnym. Wszak nie od dziś wiadomo, iż serial cieszy się sporą popularnością w USA, a jego gwiazdy zarabiają ogromne pieniądze.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje