Reklama

Reklama

Niewierny Enrique Iglesias

Mało znana brytyjska modelka Mia Myers ujawniła, że Enrique Iglesias nie jest wiernym partnerem i zdradził z nią rosyjską tenisistkę Annę Kurnikową, z którą jest związany od wielu miesięcy.

25-letni wokalista nie zareagował jeszcze na te zarzuty.

Reklama

Mia opowiada, że nie była w stanie się oprzeć urokowi hiszpańskiego piosenkarza. O jego zdolnościach uwodzicielskich wypowiada się w samych superlatywach.

"Uwiódł mnie powoli i w bardzo seksowny sposób. Stało się to w czasie, kiedy razem oglądaliśmy MTV. Gdybyśmy zrobili to w łóżku, zepsułoby to klimat, więc kochaliśmy się na dywanie" - opowiada modelka.

"Rozebrał mnie, kiedy całowaliśmy się na dywanie. Najpierw ściągnął mój top, potem biustonosz. Fantastycznie całował. To jest chyba ten latynoski czar".

"Cudowny był też w trakcie gry wstępnej. Chyba wszędzie mnie wycałował. Kiedy się kochaliśmy, rozmawiał ze mną" - kontynuuje swoją pasjonującą opowieść Mia Myers.

Modelka dodała, że Iglesias-junior uwiódł ją w listopadzie 2002 roku,. Wtedy od dziewięciu miesięcy jego partnerką była już Anna Kurnikowa. Myers twierdzi, iż nic nie wiedziała o tym związku.

"Dowiedziałam się wkrótce potem. Wcale mi to jednak nie przeszkadzało, bo oboje doskonale wiedzieliśmy, iż doświadczyliśmy czegoś wyjątkowego. Nie czułam się wykorzystana. Spędziłam fantastyczne chwile ze świetnie wyglądającym facetem" - zakończyła Mia Myers.

Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje