Reklama

Reklama

Niezwykłe plany Pitta

Brad Pitt ("Zawód: Szpieg", "Troja") ma zamiar na jakiś czas porzucić aktorstwo i rozpocząć "niezwykłe życie". Aktor sam jednak nie wie, czym miałby się zajmować i co uważa za "niezwykłe". W planach gwiazdor ma na pewno powiększenie rodziny i podjęcie prób reżyserskich. Ostatnio jednak głośno było także o architektoniczych zamiłowaniach aktora.

W Hollywood zaczęto nawet mówić, iż być może Pitt porzuci branżę filmową i przeniesie się do budowlanej!

Reklama

Aktor zawsze podkreślał, że architektura jest jego wielką miłością i nie wykluczał, że zupełnie zrezygnuje z grania w filmach i zajmie się projektowaniem i budową domów.

Na razie jednak w najbliższym czasie Brad Pitt chciałby wraz z żoną, Jennifer Aniston (serial "Przyjaciele", "Bruce Wszechmogący") doczekać się potomstwa.

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów aktor zapewnił dziennikarzy, że nastał właściwy czas na to, aby został ojcem. Poza tym Jennifer Aniston po zakończeniu realizacji serialu "Przyjaciele" ma znacznie więcej czasu.

Brad Pitt myśli jednak także o rozpoczęciu kariery reżysera.

Jak zapowiada, nawet jeśli zrobi sobie przerwę od występowania w filmach, to być może stanie w tym czasie po drugiej stronie kamery.

Jednak gwiazdora wciąż kusi coś zupełnie nowego.

"Wydaje mi się, że za kilka lat przyjdzie czas, żeby skręcić w jakąś kolejną, boczną uliczkę mojego życia i zobaczyć, dokąd mnie zaprowadzi" - mówi Brad Pitt.

"Czasami mam wrażenie, że zupełnie zapominamy o przeżyciu swojego życia intensywnie. Mam więc taki plan, by reszta mojego życia była naprawdę niezwykła. Na razie nie wiem, gdzie mnie to zaprowadzi" - dodaje Brad Pitt.

Dowiedz się więcej na temat: film | aktor | plany | Brad Pitt | brad | pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje