Reklama

Reklama

Nowy mężczyzna Dido

Wygląda na to, że przedwczesne były doniesienia prasy brytyjskiej, iż Dido wróciła do swego byłego narzeczonego, Boba Page'a. Popularna wokalistka od jakiegoś czasu widywana jest bowiem w towarzystwie kanadyjskiego modela Rodney'a Webbera.

Romans z modelem był zaskoczeniem nawet dla najbliższych przyjaciół Dido, którzy sądzili, iż zdecyduje się ona na ułożenie sobie życia u boku Boba Page'a.

Reklama

32-letnia wokalistka już poinformowała najbliższe jej osoby, że jest bez pamięci zakochana w przystojnym Kanadyjczyku, którego zna od dwóch miesięcy.

Dido pojawiła się z Rodney'em na ślubie jej brata, Rollo, znanego z zespołu Faithless. Później wybrali się w romantyczną podróż do Paryża.

"Dido jest w nim bezgranicznie zakochana. Przedstawia go wszystkim najbliższym przyjaciołom. Dawno nie widziałam jej tak szczęśliwej. To, że zabrała go na ślub Rollo, było dla jej rodziny dowodem, iż myśli o Rodney'u poważnie. On nie ma sobie nic z gwiazdora i to Dido najbardziej w nim lubi" - ujawniła anonimowa przyjaciółka Dido.

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje