Nowy mężczyzna Dido

Wygląda na to, że przedwczesne były doniesienia prasy brytyjskiej, iż Dido wróciła do swego byłego narzeczonego, Boba Page'a. Popularna wokalistka od jakiegoś czasu widywana jest bowiem w towarzystwie kanadyjskiego modela Rodney'a Webbera.

Romans z modelem był zaskoczeniem nawet dla najbliższych przyjaciół Dido, którzy sądzili, iż zdecyduje się ona na ułożenie sobie życia u boku Boba Page'a.

Reklama

32-letnia wokalistka już poinformowała najbliższe jej osoby, że jest bez pamięci zakochana w przystojnym Kanadyjczyku, którego zna od dwóch miesięcy.

Dido pojawiła się z Rodney'em na ślubie jej brata, Rollo, znanego z zespołu Faithless. Później wybrali się w romantyczną podróż do Paryża.

"Dido jest w nim bezgranicznie zakochana. Przedstawia go wszystkim najbliższym przyjaciołom. Dawno nie widziałam jej tak szczęśliwej. To, że zabrała go na ślub Rollo, było dla jej rodziny dowodem, iż myśli o Rodney'u poważnie. On nie ma sobie nic z gwiazdora i to Dido najbardziej w nim lubi" - ujawniła anonimowa przyjaciółka Dido.

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje