Reklama

Reklama

Oderwij się od codzienności

Wyjątkowy pokaz mody projektantki Gosi Baczyńskiej odbył się w auli Politechniki Warszawskiej. Ozdobą kolekcji były dwie słynne modelki Alek Wek i córka Micka Jaggera Liz Jagger, które przyleciały na pokaz prosto z Nowego Jorku.

Obie nie kryły zachwytu polską projektantką i jej dziełami. - To jest przepiękna kolekcja. Naprawdę niesamowita. Niewiarygodnie szykowna, klasyczna, ale nieusztywniająca i bardzo wygodna do noszenia. W dodatku to bardzo uniwersalne rzeczy - mogę nosić je ja, mogłaby nosić moja starsza siostra. Te stroje są bardzo zwiewne i eleganckie. Powiedziałam Gosi, że jej suknie będą nosiły gwiazdy podczas rozdania Oscarów - komplementuje ciemnoskóra modelka Alek Wek.

- Gosia jest niesamowitą projektantką. Wróżę jej dotarcie na parnas świata mody. Będę jej z całego serca kibicować. Z pewnością zajdzie daleko. Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku na tygodniu mody w Nowym Jorku (na New York Fashion Show - red.) - dodaje Liz Jagger.

Reklama

Na szczęście światowej sławy modelki nie odwróciły uwagi publiczności od prezentowanej kolekcji. Zresztą chyba nie było takiego niebezpieczeństwa. - Absolutnie nie, bo ubrania same w sobie się bronią. To, że nie mamy poczucia, że sławy pokazały się w czymś słabym, jest świadectwem na to, że to są naprawdę dobre rzeczy - mówi Agnieszka Maciąg.

Sama projektantka skwitowała swój pokaz jak zwykle skromnie. - Chodziło o pokazanie luksusu, wrażenie luksusu. Ta kolekcja miała taka być. Motywem przewodnim było hasło "Oderwij się od codzienności", więc chyba się udało - mówi Gosia Baczyńska.

To, że się udało, to już słyszeliśmy w reakcji publiczności. Alicja Bachleda-Curuś mówiła, na czym dla niej polega luksusowy strój. - To musi być połączenie kobiecości, wrażliwości, delikatności z pewną sensualnością ubrania. Czyli musi łączyć w sobie troszkę ogień i trochę powietrza - mówi Alicja Bachleda-Curuś.

VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 w soboty o godz. 12.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

VIP TV 4
Dowiedz się więcej na temat: Alek Wek | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje