Reklama

Reklama

Odeta Moro i Michał Figurski małżeństwem

Odeta Moro, prezenterka telewizyjna, do niedawna znana z anteny Viva Polska, a obecnie prowadząca program Tenbit.pl w telewizji TVN, w sobotę, 12 października, przestała być panną.

Wzięła ślub z Michałem Figurskim, dziennikarzem radiowym, który słuchaczom RMF FM znany jest jako prowadzący Poplistę. Ceremonia odbyła się na statku płynącym po jeziorze Niegocin.

Reklama

- Pobieramy się 12 października. Musieliśmy zgrać wszystko, bo jego świadek mieszka w Kanadzie, moja przyjaciółka w Stanach. Zamówiliśmy gospodę na wesele i statek. [...] Ślub bierzemy na statku. Na środku jeziora Niegocin. Ma być romantycznie. Cała wyprawa będzie stylizowana na film Rejs. Zaproszenia rozesłaliśmy w postaci DVD. Okładka jest taka jak na filmie, ale z delikatnym fotomontażem - zamiast listy aktorów wymienieni są goście. - Po ceremonii wszystkich zabierzemy statkiem do gospody Pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie, na Mazurach. Ma być bardzo po polsku. Będzie smalec, kotlety, bigos, kaszanka, żurek, ogórki kiszone - powiedziała przed ślubem Odeta w wywiadzie udzielonym 'Super Expressowi".

Jak wyznała prezenterka, spory problem mieli z narzeczonym z doborem muzyki, przy której będą bawić się goście. Początkowo myśleli o didżeju, ale skończyło się na wzięciu najzwyczajniejszej kapeli weselnej.

Odeta i Michał w podróż poślubną wybiorą się w grudniu lub styczniu. Planują spędzić miesiąc w USA podróżując samochodem.

- Michał daje mi tak dużo pozytywnej energii, że nie muszę już kokietować facetów. Jesteśmy nie tylko parą zakochanych, ale też wspaniałymi kumplami i dobrymi przyjaciółmi. Mamy mnóstwo wspólnych tematów - komplementuje narzeczonego Odeta.

Ona lubi żeglować, on łowić ryby. Tego lata wymienili zainteresowania.

- W tym roku spędziliśmy wakacje na Mazurach. On nauczył mnie wędkować, ja jego żeglować. Już złowiłam pierwszego w życiu szczupaka - chwali się Odeta.

A oto, co Michał Figurski powiedział o swojej narzeczonej: "Ponieważ już za parę dni będzie nosiła moje nazwisko, powinienem tu wyliczyć same zalety, ale przekornie, zacznę od wad: straszny z niej śpioch - czasami mam ochotę zbadać jej puls, żeby sprawdzić, czy jeszcze oddycha; tak roztrzepana, że zapomina zapłacić za prąd, przez co ostatnie noce spędzaliśmy przy świecach... oczywiście miało to swoje zalety...; w samochodzie miesiącami nie zmieni wypalonej żarówki reflektora, ale w domu sama w pół godziny zmieni żyrandol; mówi, że za dużo wydałem na buty, a następnego dnia kupuje mi dwa razy droższe; moje wypowiedzi kazała sobie przeczytać, ale wywiadu wcześniej mi nie pokazała i ot, cała Odetka... MOJA!".

Odeta Moro ma 24 lata, urodziła się w Giżycku. Od września prowadzi w TVN program "Tenbit.pl". Zobaczymy ją też w programach "Na tropie agenta" i w "Tenbit.gsm". Wcześniej przez półtora roku była prezenterką kanału muzycznego Viva Polska.

Michał Figurski jest o pięć lat lat starszy od narzeczonej. W radiu pracuje od siedmiu lat. Jego głos poznali już słuchacze Rozgłośni Harcerskiej, Radia Zet, Radia Kolor. Od stycznia 2000 roku Michał pracuje w RMF FM.

Odecie i Michałowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Dowiedz się więcej na temat: morze | TVN SA | Viva Polska | ślub | RMF | Michał Figurski | Odeta Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje