Reklama

Reklama

Oficjalny DiCaprio

31-letni Leonardo DiCaprio ("Aviator") po raz pierwszy pojawił się publicznie z 25-letnią brazylijską modelką Gisele Bundchen, swą narzeczoną od blisko czterech lat.

Para wystąpiła razem podczas oscarowej ceremonii, która odbyła się w niedzielę, 27 lutego, w Los Angeles. Obserwatorzy zadawali sobie jednak pytanie - czy aby Gisele nie spodziewa się dziecka?

A wszystko za sprawą sukni, w której na czerwonym dywanie przed salą Kodak Theatre w Hollywood pojawiła się Gisele Bundchen.

Modelka ubrana była w białą kreację bez ramion, wyszywaną złotem. Wszyscy zwrócili jednak uwagę, iż suknia była nadzwyczaj zwiewna, szeroka i wyraźnie unikała podkreślania ponętnych kształtów Gisele Bundchen.

Bardziej dociekliwi obserwatorzy zarzekali się nawet, iż pod suknią można było dostrzec zaokrąglony brzuszek modelki. Dla Gisele Bundchen zapewne jednak w tym dniu najważniejsza była świadomość, że oto podczas niezwykle ważnej ceremonii jej narzeczony po raz pierwszy zdecydował się mieć ją u swego boku. Tym bardziej, iż aktor wcześniej zapowiadał, że na ceremonii pojawi się sam.

Reklama

Wywołało to nawet komentarze o kryzysie w związku. Obserwatorzy oscarowej gali musieli jednak przyznać, iż o kryzysie nie może być mowy - para wyglądała na niezwykle szczęśliwą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: obserwatorzy | para | Gisele Bundchen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje