Reklama

Reklama

On nie chce...

..kochać się ze mną. Wstyd się do tego przyznać, bo mówi się, że to zwykle kobiety nie mają ochoty na seks i wymawiają się bólem głowy. Niestety w moim związku jest odwrotnie.

Wcześniej to on częściej wychodził z inicjatywą. Nigdy się nie opierałam, bo było nam ze sobą wspaniale. Teraz sytuacja się diametralnie zmieniła. Nawet moje podchody coraz częściej nie przynoszą efektu.

Reklama

Początkowo szukałam problemu w mojej figurze. Zastanawiałam się nad tym, że to może ja przestałam mu się podobać. Zaczęłam baczniej przyglądać się mojemu ciału, jednak tak naprawdę przez te kilka lat niewiele ono się zmieniło. Nadal jest jędrne, aksamitne, a mężczyźni oglądają się za mną na ulicy. Więc to chyba nie o to chodzi.

Potem zaczęłam podejrzewać, że po prostu znalazł sobie kogoś innego. Że inna kobieta dostarcza mu tego czego on potrzebuje, dlatego ze mną już nie chce być tak blisko. Zaczęłam sprawdzać jego kieszenie, obwąchiwać ubrania. Ale nic podejrzanego nie znalazłam. Zapytałam wreszcie go wprost, czy ma kogoś. On zaskoczony tylko postukał się w czoło i zapytał, co za głupoty przychodzą mi do głowy...

Takie historie zdarzają się wielu kobietom. Nie wpadaj w histerię, bo jego brak chęci na seks nie musi od razu oznaczać, że mu się już nie podobasz albo cię zdradza. Jest kilka innych powodów.

Zmęczenie

Coraz dłużej i ciężej pracujemy. Szefowie wymagają nieraz od nas cudów, a my staramy się dowieść, że na nas można zawsze liczyć. Dlatego, nie tylko mężczyźni, ale i kobiety, bywają przepracowani. A gdy umysł i ciało zmęczone, nie mamy już siły na łóżkowe igraszki. Wybawieniem jest weekend, wtedy jednak nadrabiamy całotygodniowe zaległości - sprzątamy, robimy zakupy, zajmujemy się dziećmi. Przepracowanie może być jedną z przyczyn niechęci do seksu. Dlatego najwyższa pora pomyśleć o urlopie i odpoczynku na łonie przyrody.

Rutyna

Rutyna potrafi zabić namiętność. Może twojemu mężczyźnie wydaje się, że znacie się tak dobrze, że już niczym się nie zaskoczycie. Bo zawsze kochacie się przy zgaszonym świetle, na łóżku w sypialni, nie urozmaicasz tych intymnych chwil np. seksowną bielizną. A może urozmaicałaś kiedyś, dawno temu. Więc do dzieła - uruchom wyobraźnię i zaskocz swojego mężczyznę.

Kłopoty

Brak pieniędzy, stres, lęk o zdrowie - jeśli mężczyzna ma kłopoty w innych sferach życia, odbija się to też na tej intymnej. Więc nie wymagaj już od niego bycia supermenem. On też ma chwile słabości, a ty powinnaś go wspierać, a nie narzekać na jego bezskuteczne działanie czy nieumiejętność zdobycia dobrej pracy. I zastanów się, czy czasem nie wymagałaś ostatnio "cudów" w łóżku i nie dawałaś mu do zrozumienia, że jest słabym kochankiem....

Brak erekcji

Te wszystkie problemy mogą wywołać "męski problem", czyli brak erekcji. Dołączyć do "czarnej" listy można niezdrowy tryb życia, ciągłe siedzenie przez komputerem, palenie papierosów. Trzeba zastanowić się nad usunięciem jej przyczyn. Jeśli to nie pomoże, udać się do specjalisty, który zaleci odpowiednie leczenie. Niestety mężczyźni wstydzą się do tego przyznać, bo wydaje się im, że przez to nie są już tacy męscy. Wyprowadź go z błędu, wytłumacz, że to zdrowotny problem, jak każdy inny. I bez względu na wszystko zawsze dla ciebie jest najprzystojniejszym, najmądrzejszym i najbardziej podniecającym kochankiem.

Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje