Panna - opis znaku:

Aby działać skutecznie, powinieneś w pewnym momencie zdecydować się na rozbicie starej formy, aby mogło pojawić się to, co nowe. Twoja skromność i troska o innych mogą powodować, że wybierasz chętniej drugi plan. Na przykład podczas posiłku będziesz starał się nakarmić innych, a sam zjesz na samym końcu, kiedy wszystko jest już zimne. W efekcie może to wpłynąć bardzo negatywnie na Twój układ trawienny. Powinieneś zrozumieć reguły, według których działają ludzie pierwszego planu. Nauczyć się reguł, według których działają ludzie kierujący innymi, ponieważ zasada "siedź w kącie, a znajdą Cię" może nie mieć w pełni zastosowania do Twojego znaku.

Reklama

W Twoim życiu może pojawiać się tendencja do zbytniego zamartwiania się o innych. Możesz innych inspirować, ale jeśli czegoś sami nie zrobią, nie bierz na siebie ich problemów Powinieneś się przyzwyczaić do tego, że Twoja autentyczna pomoc może nie zostać odwzajemniona. Być może w świetle teorii karmicznej masz wiele długów, które teraz musisz spłacać. Nie przejmuj się i podchodź do ludzi z większą radością. Twoja nieufność nie wynika z bojaźliwości, ale z trzeźwego i realnego patrzenia na świat, oraz ze zdolności przewidywania. Wiesz, co jest, a co nie jest możliwe realnie do zrobienia w danym momencie. Nie chcesz podejmować się realizacji spraw zbyt ryzykownych i mało prawdopodobnych. Możesz tym myśleniem narazić się ludziom ze znaków mających tendencje do ryzyka, mających więcej energii wewnętrznej oraz tych, którzy są bardziej fantastycznie nastawieni do życia. Masz silne wewnętrzne dążenie do czystości i zdrowia, ale sam być może nie masz czasu zadbać należycie o swoje własne zdrowie.

Twoim niebezpieczeństwem jest to, że mimo dążenia do najwyższych idei duchowych, zatrzymasz się w sferze ziemi. Odznaczasz się wielką dokładnością w pracy, ale w negatywnym aspekcie zbyt drobiazgowe czynności mogą całkowicie zaprzątnąć Twój czas tak, że możesz z pola widzenia stracić całościowy obraz rzeczy. Jeśli nie masz innych podtrzymujących wpływów planetarnych, Twoja droga rozwoju na Ziemi polegać może na wypełnianiu codziennych obowiązków. Niezbędne są jednak one dla wyższego rozwoju istot żywych. Twoja misja w ziemskiej egzystencji pozornie wydaje się prosta i mało ciekawa, ale bez Twojego wkładu pracy inne znaki mają małe szanse doskonalenia się i sukcesu.

Twoja droga może być drogą służenia. Umożliwiasz pracę innym i nie szukasz za wszelką cenę sławy samej dla siebie. Łagodzisz cierpienia nie zważając na wyczerpanie i zmęczenie. Pracujesz często bardzo ciężko dla szczęścia swoich najbliższych. Twoja wytrwała praca może być niedoceniona. "To takie proste i łatwe zadanie" - ktoś pomyśli, ale niech spróbuje to zrobić sam od początku do końca. W negatywnym aspekcie może się u Ciebie pojawić tendencja do zamykania się w sobie. W pozytywnym aspekcie posiadasz dobrą orientację w świecie zewnętrznym i inicjatywę. Twoim zadaniem na Ziemi jest wniesienie w świat porządku, czystości i jasności, oraz uświadomienie wszystkim dążącym do sukcesu, że bez codziennej pracy i służenia nie ma możliwości osiągnięcia zamierzonych, nawet najszczytniejszych, celów.

Astrolog Andrzej Jamróz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje