Reklama

Reklama

Piękny ogród i balkon

Wiosna zawitała do nas na dobre. Drzewa, kwiaty i trawa już zielenieją. Miłośników ogrodów oraz tych, którzy namiastkę ogrodu chcą mieć na balkonie zapraszamy do naszego raportu specjalnego "Piękny ogród i balkon".

Dla posiadaczy balkonów i tarasów

Brak własnego ogrodu nie oznacza wcale, że trzeba zrezygnować z kwiatów, drzewek czy bylin. Z powodzeniem można je sadzić w doniczkach. Donice umożliwiają zakładanie prawdziwych małych kolekcji rzadkości, a wiele kwiatów cebulowych i bulwiastych można uprawiać w skrzynkach lub innych pojemnikach. Można na balkonie czy tarasie stworzyć wielopoziomowe kompozycje czy posadzić zioła, które przydadzą nam się w kuchni.

Reklama

Dla posiadaczy ogrodów

Ci, którzy chcą mieć bajecznie kolorowy ogród przygotowaliśmy opisy pięknych kwiatów i roślin, które warto posadzić i cieszyć się ich widokiem. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób łączyć rośliny na rabatach przeczytaj koniecznie "Połączenia roślin". W dziale "Do zadań specjalnych" znajdziesz informacje o roślinach, które nadają się do zacienionego ogrodu czy na skalniak.

Jeśli masz ochotę na założenie w swoim ogrodzie oczka wodnego przygotowaliśmy kilka podstawowych informacji na temat wyboru kształtu, głębokości, uszczelnienia i aranżacji - przeczytaj!

Zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy