Reklama

Reklama

Poradnik dla zakochanych

Słuch

Reklama

Mówi się, że dziewczyna jest słuchowcem i jest to prawda. Słuch dziewczyny jest bardziej wrażliwy . W czasie rozmowy zwraca ona uwagę nie tylko na to co chłopak do niej mówi, ale również w jaki sposób to robi. Zwraca uwagę na tembr jego głosu, natężenie, brzmienie.

Gdy chłopiec obsypuje ją komplementami, nie tylko uważa na to co do niej mówi, ale jak to wyraża. Sprawdza czy to co słyszy jest szczere czy to tylko słowa mające podbić jej serce. Można powiedzieć, że dziewczyny mają o wiele bardziej wyostrzony zmysł słuchu niż płeć przeciwna. Dlatego też, jeśli zależy jej na

Tobie, będzie słuchała bez ograniczeń tego co do niej mówisz. Czułymi słówkami chłopak potrafi wprowadzić dziewczynę w odpowiedni nastrój tak, że staje się uległa i poddaje się jego czarowi. Uwierzcie mi Panowie iż słowa mają wielką moc i są kluczem do serca niejednej dziewczyny. Takich ciepłych słów spragniona jest każda kobieta i każda jest na nie łasa.

Węch

Podczas bliskiego kontaktu fizycznego dwóch osób zmysł ten wychwytuje od razu zapach drugiej osoby. Najpierw będzie to woń perfum, szamponu we włosach a później coraz delikatniejsze zapachy.

Przestrzegam przed wylewaniem na siebie zbyt dużej ilości, nawet drogich, perfum, bo efekt można uzyskać przeciwny od zamierzonego. Jak we wszystkim potrzebny jest umiar. U dziewczyn naturalna woń ciała zmienia się w zależności od cyklu miesiączkowego, emocji, stanu zdrowia i samopoczucia.

Najsilniej na dziewczyny działają kosmetyki zawierające ambrę i piżmo, gdyż kojarzą im się z naturalną wonią męskiego ciała. Chłopców najbardziej podnieca naturalny zapach ciała dziewczyny.

Smak

Najczęściej działa na psychikę podczas namiętnych pocałunków. Dzieje się tak dlatego, że receptory smakowe usytuowane są na powierzchni gardła i języka oraz podniebienia. Dziewczyny bardziej rozróżniają smaki gorzkie.

W zależności jak się odżywiasz, różnie smakujesz i jest to prawda. Jeśli kobieta jest wegetarianką, "smakuje " inaczej niż osoba, która jada mięso.

Chłopcy raczej rozpoznają smaki słone i ostrzejsze.

Miłość, zauroczenie, fascynacja to bardzo dobra rzecz.

Starajmy się zawsze tymi uczuciami obdarzać innych ludzi, starajmy się być otwarci, szczerzy i w swoich uczuciach prawdziwi. I pamiętajmy że najcenniejszy skarb jaki może znaleźć się w naszym posiadaniu to serce drugiej osoby.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje