Reklama

Reklama

Prawdziwe piersi Rachel Hunter

Penny Lancaster (32 l.), od kilku lat życiowa partnerka Roda Stewarta, straciła niedawno kontrakt z firmą Ultimo, produkującą damską bieliznę.

Co ciekawe, straciła go na rzecz Rachel Hunter (34 l.), wciąż prawnej małżonki słynnego Szkota. Nie potrafiła tej porażki znieść z klasą.

Reklama

Penny przypuściła słowny atak na Rachel, zarzucając nowozelandzkiej modelce, iż dołożyła wszelkich starań, by pozbawić ją kontraktu z Ultimo. Co więcej, dodała, że Hunter ma silikonowo powiększony biust.

Rachel wykazała się spokojem i nie podjęła wyzwania do obrzucania się inwektywami. Odpowiedziała rzeczowo, iż nie odwiedzała chirurga plastycznego celem powiększenia sobie piersi.

"Jestem zszokowana sugestią, że miałam operację plastyczną. Jeśli wyglądają one na większe, to jest to zasługa biustonoszy Ultimo. Widać spełniają one swoje zadanie".

"Nie zrobiłam tego w akcie zemsty. Nie jestem wredną suką. To moja praca, tak zarabiam na życie. Zawsze byłam finansowo niezależna od Roda i miałam własne pieniądze. Nie dam się wciągnąć w obrzucanie się wyzwiskami niczym w szkole" - odpowiadała na zarzuty Rachel Hunter.

Penny podobno najbardziej rozzłościło to, iż Rachel zapłacono za umowę dużo więcej, pomimo tego, że jest od niej o dwa lata starsza. Hunter w ciągu dwóch lat zarobi ponad półtora miliona dolarów. Lancaster dostała "tylko" niewiele ponad 300 tysięcy.

Dowiedz się więcej na temat: Piersi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje