Reklama

Reklama

Rihanna chce zostać aktorką

Gwiazda pop - Rihanna - wyznała, że planuje w najbliższej przyszłości spróbować aktorstwa oraz wypuścić na rynek kolekcję ubrań jej projektu.

Autorkę hitu "Russian Roulette" nie zadawala status jednej z najpopularniejszych na świecie piosenkarek, dlatego dla odmiany w 2010 roku zamierza skupić swoją uwagę na przemyśle filmowym.

Jak donosi portal Contatctmusic.com, Rihanna wyznała w wywiadzie: "Jest tak wiele rzeczy, które pragnę robić. Bardzo chciałabym spróbować aktorstwa. Po prostu zależy mi na tym, żeby się ciągle rozwijać".

Na tym nie koniec: 21-letnia wokalistka planuje także zaangażować się w świat mody i zaprojektować własną linię odzieży. "Miejmy nadzieję, że w najbliższych latach będę grać w filmach, robić coś związanego z modą i tworzyć muzykę" - potwierdziła gwiazda.

Reklama

To nie jedyne noworoczne postanowienia piosenkarki. Wcześniej Rihanna wyznała, że w nadchodzącym roku zamierza być ... bardziej punktualna niż dotychczas. "Chcę przestać robić zakupy, spóźniać się, za to wstawać dużo wcześniej" - oznajmiła Rihanna.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy