Reklama

Reklama

Rodzice nie akceptują mojej sympatii. Gość specjalny - Darek Malejonek

Nie każdy związek naszych dzieci możemy lub potrafimy zaakceptować. Czy często powtarzamy dzieciom, że nauka jest najważniejsza a miłość powinna być drugorzędna?

Czy warto pozwolić młodemu człowiekowi na wybór takiej drogi życia, jaką on widzi dla siebie?Czy sympatia naszego dziecka uświadamia nam, że nasze dziecko dorasta?

Ewa i Adrian są razem, ale ich rodzice do tej pory się nie poznali. Rodzice Adriana nie akceptują Ewy, uważają że jest leniwa, a mama Ewy twierdzi, że Adrian jest za mało otwartą osobą...

Lidia ma 23 lata, jej chłopak jest starszy od niej o 9 lat, jest po rozwodzie, ma syna i wcześniej miał problemy z alkoholem. Rodzice nie są w stanie zaakceptować tego związku.

Reklama

Jolanta Krysowata porozmawia o tym z Aleksandrą - przyjaciółka mamy Lidii oraz z Lidią.

W programie poznamy historię Marcina. Jego ojciec jest Wietnamczykiem a mama Polką - rodzice nowo poznanej dziewczyny są zaskoczeni jego pochodzeniem.

Poznamy miłość Marceliny i Marcina. Marcin choruje na nieuleczalną chorobę genetyczną, dowiedział się o niej 3 lata temu. Marcelina od pierwszego spotkania wiedziała o chorobie swojego chłopaka. Jak zareagowali rodzice Marceliny? Czy młodzi mają wsparcie swoich rodzinach?

Darek Malejonek opowie, jak go odbierali przyszli teściowe. Czy go od początku akceptowali? Jest 8 lat starszy od żony, poznał ją jak miała 18 lat. Jakim jest ojcem dla swoich dzieci i czy akceptuje ich sympatie?

O tym w programie Nasze Dzieci 30 października godz. 23.50.

Telewizja Polsat
Dowiedz się więcej na temat: miłość | rodzice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje