Reklama

Reklama

Rozdział 3. - Mężczyźni są inni niż kobiety

Częstą przyczyną niepowodzenia hodowli jest przykładanie naszych kobiecych miar do jakże innych niż my podopiecznych. Praktyczne zestawienie podstawowych różnic pozwoli nawet niewprawnemu hodowcy uniknąć wielu szkolnych błędów.

Związek

Kobiety z najwyższą determinacją dążą do sytuacji, w której związek można ukoronować przymiotnikiem "małżeński". Mężczyznom ten przymiotnik kojarzy się nieprzyjemnie z rzeczownikiem "węzeł", dlatego z równą determinacją starają się utrzymać związek w formie luźnej i niezobowiązującej.

Seks

Kobiety uwielbiają długą i wyrafinowaną grę wstępną, mężczyźni zadowolą się paroma rutynowymi gestami. Dla wielu z nich już sam dojazd na miejsce jest częścią gry wstępnej.

Łazienki

Reklama

Przybory toaletowe mężczyzny zajmują w łazience powierzchnię nie większą niż kartka formatu A5. Łazienka kobiety to całe laboratorium kosmetyczne wraz z pracownią alchemiczną i parkiem maszyn do obróbki ciała. Mężczyzna w większości przypadków nie potrafi ich nawet zidentyfikować.

Wyjścia

Kiedy mężczyzna mówi, że jest gotów do wyjścia, to znaczy, że stoi przy drzwiach i trzyma w dłoni kluczyki do samochodu. Kiedy kobieta mówi, że jest gotowa, to znaczy, że będzie gotowa, kiedy tylko znajdzie tę czerwoną torebkę, przymierzy kilka sukienek i wyschnie jej lakier do paznokci.

Szczeniaki

Kobiety kochają szczeniaki. Mężczyźni kochają kobiety i dlatego zachowują się jak szczeniaki. Mylą szczęście ze szczenięctwem.

Lustra

Kobiety przeglądają się w lustrach by utwierdzić się w swojej atrakcyjności. Mężczyźni używają luster podczas golenia i stroją do nich bardzo śmieszne i absurdalne miny. Żałują, że lustra w łazienkach są tak wysoko, bo nie mogą podziwiać swoich atrybutów.

Dzieci

Kobieta wie wszystko o swoich dzieciach. Zna ich dokładną liczbę i datę urodzin, ich ulubione potrawy, rozkład zajęć i przyjaciół. Wie o czym marzą i jakie maja hobby. Mężczyźni znają imiona swoich dzieci.

Kierunki

Jeśli kobieta prowadzi i zagubi się w nieznanej okolicy, to zatrzyma się przy stacji benzynowej i spyta o kierunek. Mężczyzna uważa to za znak słabości. Nigdy się nie zatrzyma, żeby zapytać o drogę. Będzie jeździł w kółko mrucząc pod nosem, że to na pewno gdzieś tutaj.

Przyznawanie się do pomyłek

Kobieta przyzna się czasem do popełnienia błędu. Ostatnim mężczyzną, który to zrobił był Giordano Bruno zanim go spalili na stosie.

Zabawki

Małe dziewczynki bez żalu porzucają zabawki, gdy tylko stają się kobietami. Mężczyźni nie rozstają się z zabawkami i nigdy z nich nie wyrastają. Z wiekiem zamieniają je tylko na droższe, głupsze i mniej praktyczne.

Rośliny

Kobiety lubią hodować rośliny doniczkowe i mają na tym polu duże sukcesy. Przynajmniej do momentu, gdy nie zostawią swoich roślin pod męską opieką.

Aparaty fotograficzne

Mężczyźni podchodzą do fotografowania bardzo poważnie. Kupują drogi sprzęt, urządzają ciemnię i czytają fachowe podręczniki. Kobiety fotografują małpą, oddają całość do fotografa za rogiem i oczywiście zawsze mają lepsze zdjęcia.

Pranie

Kobieta robi pranie co parę dni. Mężczyzna tylko wtedy, gdy definitywnie nie ma już w szafie czystych rzeczy. Wtedy wkłada narciarski kombinezon i zawozi brudne ubrania do mamusi.

Ślub

Ślub kobietom kojarzy się z białą sukienką, dzwonami, druhnami i rzucaniem bukietu, mężczyznom z wieczorem kawalerskim.

Garaże

Kobieta używa garażu do stawiania w nim samochodu i chowania kosiarki do trawy. Dla mężczyzny garaż jest azylem i miejscem konspiracyjnych spotkań z kolegami.

Magda Smęder

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje