Reklama

Reklama

Roztańczona gwiazda "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek, filmowa Kinga z serialu "M jak Miłość", zwyciężczyni drugiej edycji "Tańca z gwiazdami", zadeklarowała, że chce nadal uczyć się tańca.

Młoda aktorka wyznała, że nauczycielem nie będzie jednak Marcin Hakiel, jej chłopak i zarazem partner z programu.

"Bardzo chcę dalej uczyć się tańca, choć oczywiście nie jako profesjonalistka, ale amatorsko, dla własnej przyjemności" - oświadczyła Cichopek.

"Niestety, nie będzie mnie już uczył mój Marcin, bo on ma własną partnerkę, z którą tańczy zawodowo. Muszę szybko poszukać dla niego godnego zastępstwa" - śmiała się aktorka.

Reklama

Mimo że niedzielny (4 grudnia) finał drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" zakończył się późnym wieczorem, Cichopek nie mogła pozwolić sobie w poniedziałek na długi sen. "O ósmej rano miałam prezentację na studiach, którą musiałam zaliczyć" - wyjaśniła aktorka.

Cichopek i Hakiel na razie nie mają planów sylwestrowych. "Byliśmy tak zapracowani przy produkcji programu, że nie myśleliśmy o niczym innym. Ale do sylwestra jest jeszcze miesiąc, więc nie ma pośpiechu" - stwierdziła aktorka.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w finale "Tańca z gwiazdami 2" pokonali drugą finałową parę, Małgorzatę Foremniak, gwiazdę serialu "Ma dobre i na złe" i Rafała Maseraka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje