Reklama

Reklama

Rzuć Wodnika, poderwij Lwa

Gwiazdy mówią wiele o ludziach, dobrze odczytane znaki z nieba wskażą odpowiednią drogę. Nawet kogo porzucić, a kogo uwieść. I - co najważniejsze - jak.

Specjalizująca się w astrologii partnerskiej i miłosnej Joanna Grodecka ma dla was kilka wskazówek, jak obchodzić się ze swoimi zodiakalnymi partnerami.

Reklama

BARAN (21 marca - 20 kwietnia)Jak uwieść?
"Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go..." Najpewniej autorem tych słów jest jakiś zodiakalny Baran. Nie ma lepszego sposobu, by go sobą zainteresować, niż szczypta prowokacji, ryzyka lub tajemnicy. Daj mu do zrozumienia, że rodzice trzymają cię krótko, lub że były narzeczony śledzi cię i kto wie, co strzeli mu do głowy. Baran będzie w swoim żywiole! Karkołomne zaloty nudzą go śmiertelnie, nie znosi także sztuczności i pretensjonalnej pozy! Na przedstawicielki płci pięknej pełne pruderii i hipokryzji patrzy ze współczuciem zmieszanym z odrazą. Nie pociągają go również zdobywcze kobiety o wybujałym temperamencie. Jeśli już - to na krótko. Na miłosnym polowaniu woli on występować w charakterze myśliwego, a nie zdobyczy. Nawet najpiękniejsza kobieta przestanie go interesować, jeśli nie da mu tej satysfakcji. W sypialni oczekuje inicjatywy i dobrej zabawy - seks cieszy go i nie traktuje go z przesadnym nabożeństwem.

Jak go rzucić?
Zacznij przy kolegach nazywać go Ciapusiem, opowiadaj jak uroczo wygląda, gdy zmywa naczynia w kuchennym fartuszku. Roztaczaj przed nim wizję wspólnych wieczorów spędzonych na oglądaniu telenowel wenezuelskich, zaś w weekendy zapraszaj wyłącznie znajomych z gromadką rozkrzyczanych dzieci. Zrezygnuj z makijażu, a za to jak najczęściej otwieraj mu drzwi w papilotach i rozciągniętym domowym dresie. Jeśli jakimś cudem jeszcze od ciebie nie ucieknie napomknij, że seks traktujesz wyłącznie jako nudny obowiązek małżeński, narzekaj na zdrowie, krzycz z przerażenia, gdy prowadzi samochód z prędkością większą niż 40 km/ godz., pal dowcipy i jak najczęściej pytaj "kiedy wreszcie się ze mną ożenisz?".

BYK (21 kwietnia - 21 maja)Jak uwieść?
Mężczyznę spod znaku Byka cechuje niezachwiana pewność siebie, więc i ty nie powinnaś udawać kogoś, kim nie jesteś. Nie wysilaj się na sztuczny humor i kokieterię; tym mogłabyś go tylko zniechęcić. Bądź sobą, co nie znaczy, że nie ważne jak wyglądasz i jak się zachowujesz. Klasyczna elegancja, wyrafinowane perfumy i niekłamana kobiecość - to jest to, co robi na nim wrażenie. Nie znosi kobiet zbyt energicznych, wygadanych i za sprytnych, a szczególnie tych, które wykonują męskie zawody i pracują na kierowniczych stanowiskach. Jest zdania, że praca to praca, ale w małżeństwie jeden facet wystarczy. Woli mieć w łóżku kochankę, a nie szefa. Byk to znany smakosz. Wie co dobre. Doceni wdzięk, dobre maniery i... smaczną kuchnię. Z pewnością wiele jest różnych sposobów na zdobycie jego zainteresowania, ale po cóż wyważać otwarte drzwi? Kolacja w wytwornej restauracji, przy świecach i kieliszku dobrego wina to najkrótsza i najskuteczniejsza droga.

Jak porzucić?
Jeśli chciałabyś zniechęcić do siebie Byka, okazuj kompletne lekceważenie dla spraw materialnych, notorycznie pożyczaj od niego pieniądze i wydawaj je od razu na głupstwa. Domagaj się kosztownych prezentów, sama zaś zbywaj jego urodziny lub imieniny byle drobiazgiem. Jeśli zaprosi cię do eleganckiej restauracji, okaż brak poszanowania dla manier i sztuki kulinarnej - popijaj słodkim winem jajka w majonezie, krój rybę nożem, a jeśli i to nie wystarczy by miał cię dosyć, zrewanżuj mu się zaproszeniem na zupę w proszku i mrożone hamburgery. Gdy nadmienisz, że nie zamierzasz gotować obiadów, bo to dla ciebie czysta strata czasu, jest duża szansa, że wasza wspólna przyszłość stanie wreszcie pod dużym znakiem zapytania.

BLIŹNIĘTA (22 maja - 21 czerwca)

Jak uwieść?
Jest zmienny, rozkwita między sprzecznościami. Jego ideał to kobieta o tysiącu twarzy, błyskotliwa, tajemnicza, gotowa rzucić się wraz z nim w życie pełne przygód. Jej "dzisiaj tak - jutro nie" to dla niego wyzwanie, gwarancja, że nie będzie się nudził. Jeśli ten uroczy gaduła w ogóle pozwoli ci dojść do głosu, spróbuj oczarować go swoją inteligencją. Nikt nie doceni tak jak on zabawnej anegdoty, dobrego dowcipu (koniecznie bez brody!!) lub błyskotliwej recenzji modnego ostatnio filmu. Bliźnięta to typ mężczyzny, który chętnie prowadzić będzie z tobą długie dyskusje aż po świt. Nie oczekuj więc, że jednorazowy "występ" załatwi sprawę. Musisz być przygotowana cło odpowiedzi w każdej chwili. Aby doprowadzić dzieło do końca, nie zapominaj o nowinkach w modzie i makijażu. Klasyczna elegancja wydaje mu się zbyt nudna. Nie zrobisz na nim wrażenia kostiumem od Chanel, chyba, że pomalujesz na włosach kolorowe pasemka.

Jak porzucić?
Jeśli chciałabyś zerwać znajomość z chłopakiem spod znaku Bliźniąt zanudzaj go kawałami, które znasz z przedszkola, w towarzystwie zaś reaguj na dobry dowcip dopiero po kwadransie. Omijaj szerokim łukiem kina i teatry, przestań czytać prasę, zaś do księgarni wpadaj tylko po to, aby kupić książkę kucharską. Podczas dyskusji z przyjaciółmi, w które on włącza się z wielkim zapałem, ostentacyjnie ziewaj, albo uśmiechaj się głupawo oznajmiając wszem i wobec, że temat nic a nic nie interesuje. Jeśli nadal go nie zniechęcisz, nadmień, że kiedy będziesz już jego żoną, koniec z rozrywkami, znajomymi i jakąkolwiek stratą czasu. By zapewnić ci życie na odpowiednim poziomie będzie bowiem musiał pracować na dwa etaty.

RAK (22 czerwca - 22 lipca)

Jak uwieść?
Należy do mężczyzn, którzy jako mali chłopcy obiecują ożenić się z mamusią. Jakieś echo tych dziecięcych obietnic pobrzmiewa w wizerunku jego idealnej kochanki. Poszukuje kobiet macierzyńskich i pełnych ciepła. Podsuń mu więc pod nos album z fotografiami z dzieciństwa i uracz wzruszającą historyjką o tym, jak to w wieku lat sześciu zgubiłaś się w lesie. Ratuj się także znaną jak świat metodą - przez żołądek do serca. Jest duża szansa, że okaże się skuteczna, ale nie eksperymentuj zanadto. Rak może bowiem uznać, że ośmiornica w ostrym sosie to zamach na jego życie. Dużo lepszym rekwizytem dla twoich uwodzicielskich zabiegów okażą się konfitury domowej roboty. Zasugeruj, że to twoje własne dzieło. Nie przesadzaj również z udziwnianiem swego stroju. To tradycjonalista. Twoje czarne usta i paznokcie śnić mu się będą po nocach, niestety jako koszmar senny. Poza tym pozwól mu zrobić pierwszy krok. Nie bądź przesadnie nowoczesna.

Jak porzucić?
Jeśli masz po uszy chłopaka spod znaku Raka, przede wszystkim przestań chwalić konfitury i koronkowe serwetki roboty jego mamusi. Zlekceważ album rodzinnych fotografii, obiecaj, że któregoś dnia wyniesiesz na śmietnik jego sentymentalne pamiątki. Sarkaj na tradycję, stań się na wskroś wyemancypowana, zacznij słuchać głośnej i agresywnej muzyki. Racz go opowieściami o swoim powodzeniu i sugeruj, że wierność nie jest twoją najmocniejszą stroną. Jeśli to nie wystarczy żeby wystraszyć go śmiertelnie, przedstaw mu wizję waszego "małżeńskiego szczęścia": żadnych domowych obiadków, żadnych dzieci ani pelargonii w doniczkach. Z pewnością ucieknie. Zobaczysz.

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)

Jak uwieść?
Gdy godna uwagi, atrakcyjna kobieta na wstępie znajomości nie pożera go wzrokiem współczuje biedaczce, w przekonaniu, że jest niewidoma. Obojętność to najgorsza strategia z możliwych!!! Bądź pewna, że na wstępie znajomości Lew opowie ci o swoich wielkich wyczynach. Staraj się uważnie słuchać i w odpowiednich momentach wydawać okrzyki zachwytu, przerażenia lub westchnienia ulgi, w zależności od tego, na jakim etapie znajdować się będzie opowieść. Jeśli naprawdę ci na nim zależy, wiedz że ten spektakl trwać będzie nieustająco, a jest to teatr jednego aktora. Nie próbuj więc przyćmić jego talentu dramatycznego - to niewybaczalny błąd. Choć zawsze będziesz nieco w tle, nie wolno ci się zaniedbywać. Nie przepada za szarymi myszkami i nie potrafi obcować z kobietami pełnymi lęków i kompleksów. Uwielbia odważne i piękne istoty, których uroda i splendor opromienia także i jego. Aby zaskarbić sobie przychylność Lwa musisz stanowić publiczność doskonałą - wytworną i zawsze gotową do oklasków. Nie bądź również zbyt uległa. Musi być przekonany, że zdobycie twego serca to także nie lada osiągnięcie.

Jak porzucić?
Jeśli znudził ci się chłopak spod znaku Lwa, zacznij go lekceważyć. Krytykuj jego gust i intelekt, ziewaj ostentacyjnie gdy opowiada o swoich sukcesach w pracy, kwituj pełnym wyższości uśmieszkiem dowcipy i dykteryjki. Sama zaś zabawiaj towarzystwo anegdotkami o tym, jak to zgubił się na lotnisku niczym mały chłopczyk, albo zasłabł na karuzeli. Oglądaj się za mężczyznami w luksusowych limuzynach, wsiadając zaś do jego pojazdu powątpiewaj w to, czy dojedziecie do celu bądź to ze względu na stan techniczny pojazdu, bądź to na umiejętności kierowcy. Na wszelki wypadek dawaj mu po drodze jak najwięcej zbawiennych rad dotyczących prowadzenia samochodu. Jest szansa, że wysadzi cię na następnej ulicy.

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

Jak uwieść?
Nieśmiałość przeszkadza mu w wyrażaniu najskrytszych uczuć, więc nie lubi być poganiany przez niecierpliwe panie. Najlepiej czuje się w towarzystwie "kobiet, które mówią" (oczywiście chodzi tu o mówienie z sensem), bezmyślna paplanina, banały i frazesy to najprostszy i najszybszy sposób, by go zniechęcić. U pana Panny nie mają również najmniejszych szans bałaganiary, osoby spóźnialskie, zapominalskie oraz rozrzutne. Jeśli przyznajesz się do którejś z tych cech, jesteś w nie lada kłopocie. Co gorsze, trudno go oszukać. Swojej wybrance przygląda się z pedantycznym zacięciem. Zarobisz duży plus dbając by twoje ubranie zawsze było schludne a fryzura staranna. To dla niego dużo ważniejsze niż obowiązująca moda. Wyrażaj się precyzyjnie, pamiętając, że 99 i pół centymetra to 99 i pół centymetra, a nie żaden tam metr! Bądź także prostolinijna - przewrotność kobiecej natury jest dla niego czymś równie zagmatwanym jak chińska pisownia. Twoje "nie" potraktuje poważnie. Skądże biedak miałby się domyślać, że chcesz się z nim tylko podręczyć?

Jak porzucić?
Jeśli masz zamiar zniechęcić do siebie chłopaka spod znaku Panny zaproś go na ciężkostrawny obiad i podaj go na poplamionym obrusie. Nie przepraszaj bynajmniej za bałagan w domu, niechlujne ubranie i oczko w pończosze. Powiedz po prostu, że lubisz czuć się swobodnie, a jego traktujesz już jak domownika. Nie zapomnij nadmienić, że częste mycie skraca życie. Przy stole zabawiaj go opowiastkami o tym jak to notorycznie gubisz pieniądze, klucze, spóźniasz się i zapominasz o zapłaceniu rachunków. Jeśli poprosi o herbatę, szukaj jej w dziwnych miejscach - w bieliźniarce lub szafce na buty. Zażartuj, że artystyczny nieład to twój żywioł. Jest wielka szansa, że deser zjesz już sama.

WAGA (23 września - 22 października)

Jak uwieść?
Zalicza się do mężczyzn, którzy lubią rozpieszczać piękne kobiety i traktować je jak małe, niegrzeczne dziewczynki. Zwraca uwagę na istoty będące uosobieniem wdzięku, pięknie pachnące, ubrane z wyczuciem stylu, z którymi mógłby udać się na eleganckie przyjęcie, koncert lub do galerii sztuki. Prędzej wybaczy ci, że nie masz pojęcia gdzie leży Meksyk, niż oberwaną listwę u spódnicy. Masz u niego duży plus, jeśli kochasz zwierzęta, interesujesz się muzyką, czytasz książki, lubisz piękne przedmioty, potrafisz podziwiać zachody słońca. Jest duszą towarzystwa, więc nie próbuj robić z niego odludka. W samotności cierpi i na dłuższą metę twoje towarzystwo mu nie wystarczy. Jeżeli ofiaruje ci orchideę, nie mów przenigdy, że za te same pieniądze mógłby kupić ci obieraczkę do jarzyn. Równie zimnym prysznicem okaże się dla niego hałaśliwy śmiech, kąśliwe uwagi, niewybredne słownictwo. Jeśli chcesz zrobić na nim prawdziwe wrażenie bądź zwiewna, pastelowa, nie wahaj się skorzystać z podręcznika dobrych manier. Pamiętaj jednak, aby nie stać się osobą sztuczną. Bądź po prostu prawdziwą damą.

Jak porzucić?
Aby zniechęcić chłopaka spod znaku Wagi wykazuj się brakiem ogłady towarzyskiej. Śmiej się hałaśliwie, opowiadaj nudne, rozwlekłe historyjki pozbawione puenty i zachwycaj się bazarową tandetą. W teatrze głośno ziewaj, w muzeach narzekaj, że bolą cię nogi, w filharmonii - zasypiaj. Jego przyjaciół nazywaj nadętymi snobami, nie ukrywaj też swojej opinii, że czytanie książek to zajęcie dla nudziarzy. Śmiej się z jego dbałości o wygląd, sama zaś ubieraj się w odpustowe kolorki i od rana paraduj w wieczorowym makijażu. Jeśli to nie wystarczy przy pierwszej okazji kup mu w prezencie jelenia na rykowisku i zażądaj, by powiesił go w swoim pokoju. Przekonuj go, że to jedyna sztuka, która wywołuje w tobie prawdziwe wzruszenie.

SKORPION (23 października - 21 listopada)

Jak uwieść?
Mężczyzna spod znaku Skorpiona to twarda sztuka. Nudzi go banał. Słowo kobieta, znaczy dla niego tyleż samo co... tajemnica. Tego właśnie pragnie - rozwiązywania zagadek, czytania z oczu, milczenia pełnego treści i... znaków zapytania. Zwykle to on wybiera, jeśli jednak chcesz zwrócić jego uwagę, pamiętaj, że kobiety zbyt uległe łatwo go nudzą, dominujące - odstraszają, a szare myszki, nie wzbudzają najmniejszego zainteresowania. Aby zdobyć Skorpiona musisz więc wykazać niebywałą sztukę uwodzenia. Z arsenału swych sztuczek skreśl więc wszystko co trąci sztucznością, jest pretensjonalne lub co gorsza banalne. Zrazi go gadulstwo, głupawy chichot, brak zainteresowań. Doceni twoją spontaniczność, autentyczne ciepło i temperament. Na pierwsze spotkanie ubierz się modnie, ale kobieco. Nie każ mu zgadywać detali swojej figury pod swetrem do kolan i spodniami za dużymi o trzy numery. Pozwól, niech zaprzęgnie do pracy erotyczną wyobraźnię.

Jak porzucić?
Jeśli chcesz zniechęcić chłopaka spod znaku Skorpiona, stań się oziębła, pruderyjna i chorobliwie zazdrosna. Przeszukuj jego kieszenie, odprowadzaj do pracy, a jeśli stracisz go z oczu na kwadrans, przeprowadź szczegółowe śledztwo rozliczając skrupulatnie z każdej minuty. Aby zapełnić mu wolny czas proponuj pielenie chwastów na działce, dla urozmaicenia zaś opowiadaj z detalami o kłopotach sercowych swoich koleżanek. Ze zgorszeniem krytykuj pary trzymające się za ręce, z odrazą odwracaj się od wystaw z elegancką bielizną. Wykorzystuj każdą okazję, by oburzać się na rozwiązłość obyczajów, głoś pogląd, że całowanie się to grzech, a seks służy wyłącznie prokreacji.

STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

Jak uwieść?
Wierzy w szczerość uczuć i dlatego nie jest zazdrosny. Serce nie sługa, nie zwykło słuchać rozkazów, więc nie ma zamiaru trzymać miłości na smyczy. Małżeństwo jest dla niego związkiem dwojga wolnych ludzi. Od histerycznych kobiet, które nie potrafiłyby zrobić bez niego ani kroku woli trzymać się w bezpiecznej odległości. W każdej chwili gotowy jest do nowego romansu, pełen erotycznego apetytu, jeśli więc spodobacie się sobie, nie będziesz miała większego problemu z zawarciem znajomości. Okaże się, że macie podobne zainteresowania, identyczne poczucie humoru. Poczujesz się jakbyście oboje wygrali los na loterii, nie zdziwisz się więc wcale, jeśli po kolejnym kwadransie on wyzna ci miłość. Wszak odnaleźliście się niczym w korcu maku. Niestety, powinnaś wiedzieć, że Strzelec to tylko pozornie łatwa zdobycz. Szybko odkryjesz, że jesteś w błędzie. Najpewniej gdy w zasięgu jego wzroku pojawi się kolejna piękna kobieta. Choćbyście w ekspresowym tempie dotarli do Urzędu Stanu Cywilnego, on wgłębi serca na zawsze zostanie kawalerem.

Jak porzucić?
Chłopaka spod znaku Strzelca zniechęcisz odmawiając udziału w podróżach i eskapadach, które on - z reguły - uwielbia. Jeśli już zgodzisz się oddalić do domu choćby na 50 kilometrów, zachowuj się tak jakbyście znaleźli się na Księżycu. Telefonuj co godzinę do mamusi, łykaj środki na uspokojenie, zabierz ze sobą trzy ogromne walizki i przez cały pobyt rozpaczaj, że zapomniałaś puderniczki. Zamartwiaj się też bez końca, czy zamknęłaś drzwi na górny zamek. Jako rozrywkę preferuj wyłącznie zakupy i oglądanie telewizji, ze sportów - co najwyżej koszenie trawnika. Stań się kurą domową tropiącą każdy pytek kurzu na meblach. Przeganiaj jego kolegów, zarzucając im, 'e nie wycierają starannie butów. Przerywaj mu ważne zebrania telefonami, zadręczaj pytaniami czy woli na obiad żarówki z musztardą czy z chrzanem.

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 20 stycznia)

Jak uwieść?
Zdrowy rozsądek, który rzadko opuszcza Koziorożca, utrudni wam szybkie zawarcie bliższej znajomości. Nie zakochuje się łatwo, jest odporny na uśmiechy kobiet, które mają do zaoferowania nic nieznaczący flirt, lub przelotny romans, zaś opowiadania o miłości od pierwszego wejrzenia traktuje jak objawy jakiejś dziwnej choroby. Będziesz musiała okazać mu wiele powodów, dla których on powinien ci zaufać. Jeśli naprawdę ci na nim zależy, staraj się postępować taktownie i delikatnie. Ubieraj się z klasyczną elegancją, nie zaskakuj go zielonymi włosami i dekoltem na plecach. Nie narzekaj, jeśli pierwsze randki zejdą wam na opowiadaniu o pracy. Okaż się kobietą z charakterem, miej swoje pasje i zainteresowania. Zawodowe sukcesy to kolejne punkty na twoją korzyść. On bowiem nie ma nic przeciw temu, aby kobieta jego życia (miłość traktuje bardzo serio !) była osobą ambitną i wymagającą. To go dopinguje. Przede wszystkim zaś, jeśli spodobał ci się Koziorożec, zdobądź się na cierpliwość. On potrzebuje długiego pasa startowego, by wreszcie mógł wzbić się w górę.

Jak porzucić?
Masz go dość? Przede wszystkim nabijaj się z jego ambicji zawodowych, powątpiewaj w inteligencję, a wszelkie osiągnięcia zbywaj twierdzeniem, że ma więcej szczęścia niż rozumu. Krytykuj jego obowiązkowość, stawiaj mu za wzór lawirantów i karierowiczów, którzy osiągnęli więcej od niego. Dawaj mu do zrozumienia, że świat jest pełen interesujących i dobrze ustawionych mężczyzn. Ostentacyjnie wypełniaj kupony toto-lotka, twierdząc, że przy nim nigdy niczego się nie dorobisz. Jeśli w ten przemyślny sposób, nie przekonasz Koziorożca, że razem wam nie po drodze, wyceluj ostrze satyry prosto w jego męską ambicję. Po wspólnie spędzonej nocy zaproponuj, że zapiszesz go do seksuologa.

WODNIK (21 stycznia - 20 lutego)

Jak uwieść?
Szuka jednej kobiety, a zarazem wielu. Chciałby, by ciągle się zmieniała. Boi się przyzwyczajenia, a przed nudą gotów jest uciekać na sam koniec świata. Najwięcej radości sprawia mu rozwiązywanie krzyżówki, w której hasłem jest słowo MIŁOŚĆ. Jeśli kompletnie nie znasz się na komputerach i nie wiesz co to jest internet, on może być przekonany, że trafił na dobrze zachowany okaz człowieka epoki kamiennej. Może cię nawet uszczypnąć, by sprawdzić, czy naprawdę żyjesz. Masz szansę na kontynuowanie waszej znajomości, jeśli wykrzeszesz z siebie nieco zainteresowania dla pojazdów o napędzie hybrydowym i nie okażesz rozczarowania, gdy na urodziny zamiast ulubionych perfum otrzymasz kawałek meteorytu. Wodnik to urodzony wynalazca, fan nowoczesności i rzeczy niezwykłych. Szczegóły twojego wyglądu mają dla niego drugorzędne znaczenie, najbardziej zależy mu na prawdziwym porozumieniu i ciekawych rozmowach. Mimo to właśnie on zaakceptuje fioletowe włosy, tatuaż lub paznokcie we wszystkich kolorach tęczy. Nie spieszno mu do ołtarza. Jeśli więc chciałabyś zachęcić go do małżeństwa, które jako takie specjalnie go nie pociąga, zaproponuj mu ślub w basenie, autobusie lub na paralotni.

Jak porzucić?
Aby zrazić do siebie Wodnika, wyśmiewaj się z jego niecodziennych zainteresowań, a na dobitkę wynieś do śmietnika wszystkie roczniki magazynu UFO. Streszczaj mu w zamian za to wszystkie seriale i rozmowy telefoniczne z koleżankami. Hołduj przedpotopowym tradycjom, kwestionuj nowoczesne teorie naukowe, powątpiewaj w to, czy aby Ziemia na pewno jest okrągła. Ubieraj się w ponadczasowe ciuchy, a wybierając się na imprezę wzoruj się na "Dynastii". Wychodząc na spotkanie towarzyskie zamartwiaj się przez całą drogę, czy twój lakier do paznokci pasuje do jego krawata. Jeśli mimo wszystko nie ucieknie od ciebie z krzykiem, zapowiedz, że gdy JUŻ weźmiecie ślub zrezygnujesz z pracy, aby w pełni poświęcić się domowym porządkom.

RYBY (21 lutego - 20 marca)

Jak uwieść?
Przynajmniej raz zakochał się nieszczęśliwie, wziął fantazję, za szczerą prawdę i nie wyleczył się z naiwności. Poszukuje nieuchwytnego marzenia. Tkwi w nim dusza artysty, tęskni za swą Muzą - kobieta z krwi i kości to ciągle zbyt mało. Zaginając parol na tego osobnika musisz przygotować się na ciągłe zmiany jego nastroju i planów. To artysta, niezależnie od uprawianego zawodu, urodzony aktor, gotów nawet, dla efektu, wybuchnąć płaczem. Świat własnej fantazji jest dla niego bardziej realny niż rzeczywistość. Wasze wyjście do filharmonii może nie dojść do skutku, bo Rybie przyśniło się, że spadł na niego fortepian. Na pierwszej randce bądź zwiewna, eteryczna, pamiętaj, że jest wrażliwy na każdy przejaw agresji lub wulgarności. Aby znajomość była kontynuowana musisz wykazać wyrozumiałość dla swoistego rytmu, w którym żyją Ryby. Składa się on napadów entuzjazmu i... zniechęcenia. Niełatwo założyć mu obrączkę na palec. Jak prawdziwa ryba potrafi wymknąć się z sieci! Jeśli naprawdę ci na nim zależy, bądź królewną z jego bajki, lecz na wszelki wypadek podciągnij się w księgowości. Mężczyzna spod tego znaku nie wyręczy cię w rachunkach.

Jak porzucić?
By zniechęcić do siebie mężczyznę spod znaku Ryb, spróbuj przekonać go, że chronicznie nie znosisz muzyki, poezji, ani innych rodzajów sztuki. Jeśli zaproponuje ci teatr, popukaj się znacząco w czoło. Bądź skrupulatna w rachunkach, prowadź szczegółowy rejestr wydatków, nie omijając nawet takiej pozycji jak prezent urodzinowy dla niego. Wpisz cenę, a potem wracaj często do tematu, zastanawiając się głośno kiedy to wreszcie twój mocno nadszarpnięty budżet wróci do równowagi. Jeśli dostaniesz od niego kwiaty, zrób cierpką uwagę, że wolałabyś raczej garnek lub stolnicę. W sobotnie wieczory zajmuj się praniem lub porządkami. Gdy on złapie katar, zawieś wasze randki na dwa tygodnie, twierdząc, że boisz się zarazić. Masz jak w banku, że da za wygraną.

Dowiedz się więcej na temat: Lwów | świat | seks | słuchać | Milan Baranyk | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje