Reklama

Reklama

Salma Hayek i bezpieczny seks

Salma Hayek namawia młodych ludzi, aby podczas stosunków używali prezerwatyw. Meksykańska piękność przerażona jest coraz większą liczbą nastolatków zarażonych AIDS.

Salma Hayek tak bardzo podziwia działalność swej koleżanki po fachu, Ashley Judd, która zaangażowana jest w ruch YouthAIDS, że zgodziła się wesprzeć kampanię organizacji "See No Evil Hear No Evil".

Reklama

Kampania skierowana do młodzieży ma na celu uświadomienie zagrożenia, jakim jest AIDS oraz polepszenie wśród nastolatków wiedzy na temat choroby.

Salma Hayek była zszokowana, kiedy dowiedziała się, jak wielu młodych ludzi nie używa podczas stosunku prezerwatyw, narażając się tym samym na śmiertelne niebezpieczeństwo. "Zanim cokolwiek zrobicie - najpierw pomyślcie" - apeluje do młodzieży Salma Hayek.

- Rozumiem, że czasami uważacie, że nastrój jest zbyt romantyczny, chcecie sprawić komuś przyjemność, jednak wtedy zatrzymajcie się i pomyślcie - kreowanie takiego wizerunku może być śmiertelnym zagrożeniem. Noc z niewłaściwą osobą to jedna sprawa, a nieużywanie prezerwatyw to coś zupełnie innego - mówi aktorka.

Dowiedz się więcej na temat: AIDS | seks | Salma Hayek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje