Reklama

Reklama

Sarah Connor: Mój chłopak jest moim ideałem

Pochodząca z Niemiec popularna piosenkarka Sarah Connor niedawno gościła w Polsce, aby promować swój drugi album "Unbelievable".

Przy okazji ujawniła, iż nie jest już samotna, a jej partner jest, w jej opinii, idealnym mężczyzną.

Reklama

Początkowo 21-letnia Sarah uchyliła się od odpowiedzi na pytanie dziennikarki "Super Expressu", czy rzeczywiście jest tak zajęta karierą, że nie ma czasu na znalezienie chłopaka.

Chwilę później powiedziała jednak: "Zmusiłaś mnie, żeby jednak coś powiedzieć o moim chłopaku, bo to on jest moim ideałem mężczyzny. Ma wszystko, czego potrzebuję. Najważniejsze, że kocha mnie taką, jak jestem, nie próbuje mnie zmieniać i akceptuje to, czym się zajmuję. Nie wymagam, żeby podobała mu się moja muzyka, ale musi kibicować mojej pracy. Taki właśnie jest mój mężczyzna".

Sarah nie potrafiła jednak odpowiedzieć, czy uroda miała jakikolwiek wpływ na to, że zrobiła wielką karierę. Zdaje sobie jednak doskonale sprawę ze swoich fizycznych wad.

"Jedni przecież mogą uważać, że jestem w porządku, a inni powiedzą, że tu czy tam mam na przykład za dużo ciałka. Swoją drogą nie wyobrażam sobie życia bez czekolady i na pewno nigdy bym z niej nie zrezygnowała. Wiem, że nie jestem perfekcyjna. Mam na przykład za duży nos. Kiedy jakiś fotograf robi mi zdjęcie, zawsze nalegam, żeby postarał się to jakoś ukryć" - dodała Sarah Connor.

Wokalistka twierdzi, że raczej nie zdecydowałaby się na operację plastyczną.

"Bałabym się, czy nie wpłynie jakoś niekorzystnie na mój głos. Chyba nie warto ryzykować" - stwierdziła.

Dowiedz się więcej na temat: chłopak | sarah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje