Reklama

Reklama

Seks nastolatków. Gość specjalny - Agnieszka Frykowska.

Dziecko to najważniejszy człowiek w życiu dorosłego. Staramy się z nimi rozmawiać o wszystkim. Czy jednak rozmawiamy z naszymi dziećmi o seksie? Kiedy powinniśmy podejmować z nimi takie rozmowy?

Z Katarzyną ojciec rozmawiał dopiero o tym , jak miała 18 lat.

Reklama

Agnieszkę Frykowską wychowywała babcia. Tak duża różnica wieku stwarzała trudności w rozmowie z babcią o seksie. Agnieszka opowie w jaki sposób z nią rozmawiała i kiedy był "ten jej pierwszy raz".

Filip - uczeń szkoły średniej uważa, że dziewczyny są zbyt rozwiązłe - chodzą do różnych klubów, poznają co tydzień nowego chłopaka.

Klaudia opowie nam co przeżyła w wieku 11 lat. W tej chwili ma 21 lat i dwoje dzieci.

Mikołaj lat 23 i Wiktoria lat 24 postanowili żyć w czystości do ślubu. Są ze sobą ponad 3 lata- opowiedzą nam z czego to wynika i czy są szczęśliwi. Czy nastolatki powinni brać z nich przykład?

Z edukatorem seksualnym - Anną Grzywacz porozmawiamy z jakimi pytaniami, problemami zgłaszają się do niej nastoletni chłopcy.

Czy młodzi ludzie zastanawiają się nie tylko, jak uchronić się przed niechcianą ciążą, ale także jak zabezpieczyć się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową?

Dowiemy się też na czym polega praca partyworkera Piotra oraz co to jest dogging.

Według badań co piąta dziewczynka w wieku 15 lat "ten pierwszy raz" ma już za sobą. Czy nastolatki wzorują się na swoich idolach? Czy Agnieszka Frykowska jest wzorem swobody seksualnej dla młodych dziewcząt? Czy też media i prasa promują seks wśród młodzieży?

Według Agnieszki Grabowskiej z Polskiego Towarzystwa Psychologicznego media, prasa czy internet to źródła informacji, o których nie możemy mówić, że są rzetelne. "Powinien zawsze się znaleźć ktoś w życiu nastoletniego człowieka kto będzie oddzielał prawdę od fałszu".

Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje