Reklama

Reklama

Seksowny kawaler

Enrique Iglesias, hiszpański idol nastolatek, w sondażu przeprowadzonym przez hiszpańskojęzyczny magazyn "People en Espanol", został uznany za najseksowniejszego kawalera.

Była to druga edycja zabawy, a 30-letni Iglesias zdobył uznanie za swój "dobry wygląd i pełen sukcesu urok".

Niewykluczone, że niedługo Iglesias nie będzie mógł trafić na kolejną edycję listy "seksownych kawalerów". Wokalista jest bowiem obecnie związany z rosyjską tenisistką Anną Kurnikową, a pod koniec 2004 roku świat obiegła informacja, że para wzięła ślub. Szybko okazało się, że była to plotka, jednak coś jest na rzeczy.

Iglesias stwierdził, że traktowanie go jako "boga miłości" to lekka przesada, bo ma za sobą kilka doświadczeń seksualnych, które wprawiają go w zakłopotanie. Związane są one z nadużyciem alkoholu.

Reklama

"Alkohol zabija romans - a tak naprawdę to zabija wszystko, jeśli wiecie, co mam na myśli" - mówi Enrique Iglesias, sugerując, że po kilku głębszych nie powinno się zabierać do miłosnych igraszek.

Dalsze miejsca w sondażu "People en Espanol" zajęli: wokalista Pablo Montero, aktorzy Eduardo Yanez i Gabriel Soto oraz telewizyjna gwiazda Wilmer Valderrama ("That '70s Show"), który ma za sobą związki z Lindsay Lohan, Ashlee Simpson, Mandy Moore i Jennifer Love Hewitt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: people

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy