Reklama

Reklama

Sercowy horoskop Wenus

Jaki jast naprawdę Twój ukochany? Jaka jest Twoja ukochana? Dowiedzcie się więcej o swoich najdroższych "walentynkach" z sercowego horoskopu Wenus!

BARAN

Ona:

Kobieta Baran emanuje naturalną pewnością siebie, zdaje sobie sprawę ze swojej siły i atrakcyjności. W relacjach z mężczyznami nie szuka ramienia, na którym mogłaby się wypłakać, ale porozumienia i przede wszystkim poczucia bliskości. W sypialni oczekuje prawdziwie namiętnego i zmysłowego seksu a przesadna delikatność ją peszy a nawet irytuje. Zdecydowanie bardziej zależy jej na tym, by mężczyzna jej pożądał niż wielbił, jest mistrzynią w uwodzeniu i namiętnym flircie. Gdy zostanie usidlona, miłość w jej wydaniu to same konkrety - wspólne dni i wspólne noce.On

Reklama

Mężczyzna Baran to urodzony łowca. Uwielbia zdobywać kobiety, a jeśli któraś przekroczy próg jego sypialni, chciałby mieć ją na własność już na zawsze, potrafi być szalenie zazdrosny. Kobiety pragną go zatrzymać przy sobie na dłużej, jednak nie jest to łatwe. Jest temperamentnym mężczyzną, który od czasu do czasu potrzebuje o swoją kobietę powalczyć. Idealna partnerka to taka, która w związku zachowa spory margines niezależności.

BYK

Ona:

Kobiety spod znaku Byka nie lubią się rozdrabniać, nie szukają przelotnych flircików. Kokietowanie mężczyzn, uwodzenie ich nie jest w ich stylu. Do spraw uczuciowych podchodzą niezwykle poważnie i praktycznie. Zanim zaangażują się na dobre, trzymają dystans po to by z daleka obserwować swojego wybranka. Są niezwykle wymagające, pragną by partner oddał im się w 100 proc., w zamian za to oferują dokładnie to samo. Kobieta Byk szuka mężczyzny, który zagwarantuje jej poczuje spokoju i przede wszystkim będzie jej wierny. Nie narzeka na brak powodzenia u płci przeciwnej, emanuje namiętnością, wdziękiem i seksapilem.

On

Mężczyzna Byk choć emanuje niezwykłą pewnością siebie, zazwyczaj na początku znajomości jest wycofany i mało wylewny jeśli chodzi o uczucia. Potrafi być bardzo tajemniczy i niedostępny. Kobieta, która pragnie zatrzymać go przy sobie na dłużej powinna uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pośpiech zdaniem Byka nie jest dobrym doradcą. Gdy zostanie usidlony, w sypialni ujawnia swoją gwałtowną naturę. Jest w stanie zagwarantować 100 proc. wierności. Zdrady, romanse i flirty z innymi kobietami nie leżą w jego naturze.

BLIŹNIĘTA

Ona:

Jak na Bliźnięta przystało, kobieta spod tego znaku ma wiele twarzy i nigdy nie wiadomo, którą w danym momencie zdecyduje się pokazać światu. Raz jest łagodna i pogodna, raz milcząca i wycofana a innym razem uszczypliwa i niezwykle krytyczna wobec otaczających ją osób. Żaden mężczyzna nie jest w stanie przewidzieć, na jakim etapie zakończy się z nią znajomość - czy już pozostanie tylko namiętnym flirtem czy też zakończy się na ślubnym kobiercu. Jej natura, tak jak w relacjach z ludźmi tak i w sypialni potrafi być niezwykle zmienna. Z uległej, nieśmiałej i subtelnej kobietki lubi przemienić się w dominującą i momentami agresywną kochankę. To właśnie sprawia, że mężczyźni za nią szaleją, a zwłaszcza ci, którzy nienawidzą w związku nudy i przewidywalności.

On

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt to ulubieniec kobiet, posiada bowiem jedną cechę, której cała reszta może mu pozazdrościć - jest nieprzewidywalny. Potrafi oczarować swoim chłopięcym urokiem lub uwieść silnym, zdecydowanym charakterem. Bliźniak tak jak w rozmowie tak i w seksie szuka porozumienia, choć do szybkich zobowiązań, przesadnej namiętności i czułości mu bardzo daleko. Lubi być prowokującym, czasem agresywnym kochankiem. Niejedna kobieta nie jest w stanie sprostać wymaganiom jakie przed nimi stawia. Nie lubi wylewnych, naprzykrzających się kobiet, pociągają go te prowokujące ale nieuchwytne.

RAK

Ona:

Na pierwszy rzut oka, kobieta Rak wydawać się może bardzo niedostępna, wręcz nieosiągalna. Jeśli mężczyzna nie jest w stanie jej zaoferować czegoś więcej poza romansem, to choćby był niebiańsko przystojnym mężczyzną, może o niej tylko pomarzyć. Kobieta spod znaku Raka nie chce angażować się w przelotne, przygodne znajomości, szuka partnera, który będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo i szczerze pokocha, zwiąże się z mężczyzną o silnej osobowości. Miłość, zaufanie i wsparcie są dla niej najważniejsze. W sypialni od partnera oczekuje czułości, delikatności i zrozumienia. Seks rzadko bywa spoiwem związku, częściej jest nim pragnienie założenia rodziny.

On

Mężczyzna spod znaku Raka zachwyca swoim urokiem osobistym a jego romantyczna natura chwyci za serce nawet królową śniegu. Ta, która pragnie rozkochać w sobie Pana Raka, będzie musiała wykazać się dużą cierpliwością. Rak nową znajomość zgłębia bardzo powoli, jednak gdy już zakocha się na dobre, jego cierpliwa partnerka doczeka się zadośćuczynienia - stałości w uczuciach i .. wyrafinowanego seksu, bowiem Pan Rak to doskonały kochanek. Jeśli po długich przedbiegach zdecyduje się stworzyć dom, już zawsze będzie do niego wracał.

LEW

Ona:

Kobieta Lew zawsze i wszędzie przykuwa uwagę płci przeciwnej, nie sposób jej nie zauważyć, bowiem w towarzystwie lśni niczym diament. W relacjach z mężczyznami i w seksie nie lubi niedomówień, poprzeczkę stawia bardzo wysoko. Poszukuje partnera, który dorówna jej temperamentem i da maksimum rozkoszy w łóżku. Nigdy nie zabiega o względy mężczyzn, pozwala im o siebie walczyć. Lubi czuć się zdobywana, obsypywana komplementami. Znajomość z mężczyzną dzieli na dwa etapy, to ona decyduje, z którym i kiedy przejdzie do tego drugiego. Jeśli zapragnie by ten jedyny po namiętnej zabawie, płomiennym flircie został przy niej na dłużej, odkrywa się przed nim całkowicie.

On

Lew to dumny i szczery mężczyzna, który lubi okazywać swoje uczucia i wie czego chce. Ma skłonności do przechwalania się, robi dużo na pokaz, pragnie czuć się podziwiany i doceniany. Uwielbia zdobywać, szybko nudzi się kobietami, o które nie musi się starać, które silnie zabiegają o jego względy. Im bardziej nieosiągalna, niedostępna tym bardziej atrakcyjna i pociągająca. Unika kobiet, które lubią bawić się męskimi uczuciami, mają nieszczere zamiary. Jest bardzo wyczulony w kwestii lojalności i szczerości. Gdy już odnajdzie tą właściwą partnerkę dba o nią na każdym kroku..w sypialni również.

PANNA

Ona:

Kobieta spod znaku Panny nie lubi obnosić się ze swoimi uczuciami. W relacjach z mężczyznami nie znosi nieprzewidywalności, potrafi zaangażować się tylko i wyłącznie w taki układ, który zagwarantuje jej bezpieczeństwo i stu procentową miłość. Wszystkie niejasne sytuacje sprawiają, że traci grunt pod nogami. Do pełni szczęścia potrzebuje stabilizacji i akceptacji. Kiedy na horyzoncie pojawi się atrakcyjny mężczyzna, będzie czekała aż sam pokona dystans i jasno przedstawi warunki na jakich zbudowana zostanie znajomość. Panna lubi jasne zasady. Jeśli mężczyzna sprosta wymaganiom stawianym na początku znajomości, otworzy się przed nim i wyzbędzie wszelkich zahamowań.

On

Mężczyzna spod znaku Panny nie lubi niejasnych sytuacji, najlepiej czuje się w związku, w którym jest w stanie przewidzieć swoją przyszłość. Nie należy "łowców", nie znosi gierek, zanim zaangażuje się w znajomość z kobietą, dokładnie sprawdzi, czy jest ona godna jego zaufania. Choć jest bardzo wymagający, kobieta, która wykaże się cierpliwością, może liczyć na całkowite oddanie, wierność i poświęcenie. Panny budują trwałe, wartościowe związki, potrafi dać satysfakcję swojej partnerce, również w łóżku.

WAGA

Ona:

Waga, jak magnes przyciąga do siebie mężczyzn. Wszystko dlatego, że rozsiewa wokół siebie pozytywną aurę, dzięki której mężczyźni uwielbiają przebywać w jej towarzystwie. Kobiety spod tego znaku, w swoim gronie znajomych mają zdecydowanie więcej mężczyzn niż kobiet. Choć bardzo często wysyłają sprzeczne sygnały, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Waga potrzebuje kochanka, który weźmie na siebie odpowiedzialność za jej pragnienia. Idealny partner powinien być mężczyzną wszechstronnym, raz prawdziwym macho, a raz "pantoflarzem" spełniającym wszystkie zachcianki.

On

Mężczyzna Waga jest typowym wzrokowcem. Pierwsze na co zwraca uwagę to wygląd. Jeśli nie spełnia jego oczekiwań, nawet nie stara się poznać potencjalnej kandydatki na partnerkę. Na początku znajomości skupia się tylko i wyłącznie na cechach zewnętrznych. Jeśli kobieta pod względem urody odpowiada mu w stu procentach, zaczyna zabiegać o jej względy. Spotkania z Wagą są przepełnione namiętnością i romantyzmem. Zrobi wszystko by u swojej kobiety wzniecić pożądanie, zadba o najmniejszy szczegół, świece, kwiaty, szampana. Mężczyzna spod tego znaku ma opinię romantycznego lekkoducha, lubi zapraszać piękne kobiety do swojej sypialni, trzeba nie lada starań by zatrzymać go przy sobie na dłużej.

SKORPION

Ona:

Kobietę spod znaku Skorpiona cechuje niezwykła zmysłowość, jest w stanie rozbudzić pożądanie u mężczyzny, który inne mrozi chłodem. Choć lubi uwodzić, dalekie jej są romanse, przelotne flirty. Szuka stałego, trwałego związku, w którym nigdy nie brakuje namiętności. Uwielbia eksperymentować w sypialni, wszystko za sprawą pokładów erotycznej energii. Najlepiej czuje się w związku, w którym od czasu do czasu zaciera się granica między miłością i nienawiścią. Lubi rywalizować z partnerem na każdej płaszczyźnie. To właśnie ta rywalizacja sprawia, że mężczyzna nie jest w stanie się z nią nudzić, zarówno w życiu codziennym jak i w sypialni.

On

Mężczyzna spod znaku Skorpiona ma opinię manipulatora. Jeśli wytyczy sobie jakiś cel, będzie do niego dążył za wszelką cenę. To czego zapragnie, prędzej czy później będzie miał na własność. Jest doskonałym "łowcą". Potrafi miesiącami obserwować kobietę, którą chciałby zdobyć. Obmyśla plan działania i przechodzi do ataku. Uwielbia miłosne gierki, namiętne flirty, to wyrafinowany uwodziciel. Stawia partnerce wysokie wymagania, chce ją przez cały czas zdobywać. Gdy tylko poczuje, że ma ją już na własność, rozpoczyna "łowy" gdzie indziej, więc jeśli kobieta chce go zatrzymać przy sobie na dłużej, nigdy nie powinna się przed nim odkryć do końca.

STRZELEC

Ona:

Kobieta Strzelec nie lubi tracić czasu. W miłości jest spontaniczna i nieprzewidywalna. Nie czeka na pierwszy krok, sama przejmuje inicjatywę. Choć bardzo szybko angażuje się w nowy związek, bardzo często sama podejmuje decyzje o rozstaniu bez wyraźnego powodu. Lubi zmieniać obiekty swoich zainteresowań, łamiąc przy tym męskie serca. W stałym związku potrzebuje przede wszystkim wolności, nie znosi czuć się osaczona, więc znajomości, w których mężczyzna stara się ją ograniczać lub kontrolować, szybko kończy. Stały związek ze Strzelcem w roli głównej to tylko taki, który zbudowany został na przyjaźni i wzajemnym szacunku.

On

Mężczyzna Strzelec to hulaka, który nieustannie poszukuje miłosnych przygód i mocnych wrażeń. Zainteresowanie zazwyczaj kończy się po jednej wspólnej nocy, choć nie lubi łamać serc, potrzeba naprawdę silnych argumentów żeby zatrzymać go przy sobie na dłużej. Szuka miłości, tej jedynej, prawdziwej choć często sam nie wie jak ona powinna wyglądać, stąd u niego to niezdecydowanie. Jednak jeśli już upatrzy sobie "ofiarę" będzie ją obdarowywał, zasypywał kwiatami i komplementami. Jego wybranką najczęściej jest kobieta zdystansowana i niezależna, uwielbia indywidualistki.

KOZIOROŻEC

Ona:

Kobieta Koziorożec, zanim zaangażuje się w znajomość z mężczyzną analizuje wszystkie za i przeciw. Nie dopuści do sytuacji, w której została by zraniona. Jest perfekcjonistką w każdym calu, pragnie mieć wszystko pod kontrolą aby nie dopuścić do porażki. Jej zmysł organizatorski i pewność siebie nie zawodzą na żadnym polu, z wyjątkiem pola uczuciowego. Tu chce mieć wszystko zaplanowane, porusza się niezwykle ostrożnie i rozważnie. U boku partnera poszukuje przede wszystkim bezpieczeństwa, kiedy je odnajdzie oddaje w zamian całą siebie, dotychczasowe zahamowania i ostrożność znikają, zwłaszcza w sypialni.

On

Mężczyzna spod znaku Koziorożca to urodzony zdobywca. Dla kobiety, którą sobie upatrzył jest w stanie wytoczyć najcięższą artylerię i walczyć o nią cierpliwie. Nie znosi słowa "nie". Poszukuje indywidualistki o którą będzie musiał walczyć, kobiety inteligentnej i wymagającej przy której będzie czuł się jak prawdziwy mężczyzna. Uwielbia się chwalić swoją wybranką, patrzeć jak inni mu zazdroszczą. Kobieta z którą chce spędzić całe życie to taka, którą z nikim nie będzie musiał się dzielić, trzyma się więc z daleka od przelotnych romansów. W sypialni dla wybranki uczyni wszystko by czuła się jedyna i wyjątkowa.

WODNIK

Ona:

Kobieta Wodnik nie znosi kokietować mężczyzn, nie traci czasu na uwodzenie ich. Pragnie by ten jedyny pokochał ją taką jaka jest, szczerą, inteligentną i spontaniczną. Nie znosi gierek, nie lubi bawić się w rozbijanie związków. Szuka mężczyzny z którym mogła będzie się zaprzyjaźnić i zawsze szczerze porozmawiać. To według niej podstawa związku, partnerstwo. Seks w jej wydaniu jest całkowicie wyzbyty skromności i sztywnych konwenansów. Bezinteresowność pozwala jej budować zdrowy związek, oparty na zaufaniu i szczerości.

On

Dla mężczyzny spod znaku Wodnika wygląd nie gra najważniejszej roli. Dla niego liczy się przede wszystkim inteligencja i umysł. Szuka kobiety, z którą będzie miał o czym rozmawiać, już po pierwszej wymianie zdać potrafi stwierdzić czy nadaje się na jego życiową partnerkę. Uwielbia wolność, doskonale czuje się w związku, ale w samotności również. Relacja partnerska to dla niego przede wszystkim przyjaźń. Nie lubi zabiegać o kobietę, według niego to do niej należy podkręcanie tempa uczuć.

RYBY

Ona:

Kobiety spod znaku Ryb to prawdziwe romantyczki. Rozsiewają wokół siebie urok i czar, uwielbiają być adorowane. Ich krucha i bezbronna natura pobudza instynkty opiekuńcze mężczyzn. Właściwie wszędzie otoczone zostają wianuszkiem wielbicieli. Ryby nie nadają się do życia w samotności, pragną mieć przy sobie kogoś, kogo będą mogły kochać. Często na ślepo angażują się w związki, które przynoszą im więcej cierpienia niż radości, mają tendencję do wybierania nieodpowiednich partnerów, przez których zostają wykorzystywane. Uwielbiają się poświęcać dla innych. Kiedy trafią na idealnego mężczyznę są w stanie zrobić dla niego wszystko, odkrywają przed nim swoją skrywaną do tej pory twarz - uwodzicielki, namiętnej kochanki.

On

Mężczyzna spod znaku Ryb to romantyczny marzyciel, którzy wierzy w przeznaczenie. Tak jak i kobieta spod znaku Ryb, posiada niezawodną intuicję, dzięki której wie czego partnerka od niego oczekuje, także w łóżku. Jest doskonałym kochankiem, przy którym nie sposób się nudzić. Uwielbia nieprzewidywalne kobiety, które będzie mógł każdego dnia odkrywać na nowo. Momentami potrafi być niezdecydowany, nie potrafi wybrać między dobrą zabawą a stabilizacją, stąd też słabość do przelotnych romansów.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy