Reklama

Reklama

Sercowy horoskop Wenus

Jaki jast naprawdę Twój ukochany? Jaka jest Twoja ukochana? Dowiedzcie się więcej o swoich najdroższych "walentynkach" z sercowego horoskopu Wenus!

BARAN

Reklama

Ona:

Kobieta Baran emanuje naturalną pewnością siebie, zdaje sobie sprawę ze swojej siły i atrakcyjności. W relacjach z mężczyznami nie szuka ramienia, na którym mogłaby się wypłakać, ale porozumienia i przede wszystkim poczucia bliskości. W sypialni oczekuje prawdziwie namiętnego i zmysłowego seksu a przesadna delikatność ją peszy a nawet irytuje. Zdecydowanie bardziej zależy jej na tym, by mężczyzna jej pożądał niż wielbił, jest mistrzynią w uwodzeniu i namiętnym flircie. Gdy zostanie usidlona, miłość w jej wydaniu to same konkrety - wspólne dni i wspólne noce.On

Mężczyzna Baran to urodzony łowca. Uwielbia zdobywać kobiety, a jeśli któraś przekroczy próg jego sypialni, chciałby mieć ją na własność już na zawsze, potrafi być szalenie zazdrosny. Kobiety pragną go zatrzymać przy sobie na dłużej, jednak nie jest to łatwe. Jest temperamentnym mężczyzną, który od czasu do czasu potrzebuje o swoją kobietę powalczyć. Idealna partnerka to taka, która w związku zachowa spory margines niezależności.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje