Reklama

Reklama

SEX LIBRIS, czyli naga prawda o mężczyznach

Bycie kobietą jest bardzo trudne i najlepiej wie o tym Kobieta. Zresztą nigdy nie było nam łatwo. Przez całe wieki musiałyśmy udowadniać innym, a przede wszystkim sobie, że jesteśmy coś warte i wcale nie takie głupie. Walcząc o prawo do głosowania, edukacji i pracy, nie zatraciłyśmy jednak naszej podstawowej potrzeby bycia kochaną i docenianą. W środku każdej z nas nadal siedzi mała dziewczynka, która chętnie wsparłaby się na silnym męskim ramieniu.

I o tym właśnie jest ta książka. Znajdziecie w niej historie spisane przez kilka kobiet. Wszystkie łączy jedna wspólna cecha: na co dzień pracują w Radiu RMF FM. Łączy je jeszcze coś - wszystkie są moimi przyjaciółkami. To z nimi spędzam wolne chwile. Razem plotkujemy, bawimy się i czasem płaczemy.

Pewnego dnia wpadłyśmy na pomysł, aby zrobić coś wspólnie, coś dla nas samych, czyli KOBIET. Efektem jest ta właśnie książka, będąca zbiorem tekstów o naszym życiu z NIM. Pisząc to, bawiłyśmy się do łez. Okazało się bowiem, że tak naprawdę, w głębi duszy, jesteśmy bardzo podobne do siebie i bardzo podobne są nasze doświadczenia. Mamy nadzieję, że i Wy odnajdziecie w tych historiach cząstkę siebie i uśmiechniecie się choć na chwilę. W końcu jest nas więcej!

Reklama

Teraz całość, wzbogacona rysunkami zaprzyjaźnionego z RMF FM stuprocentowego Samca, Andrzeja Mleczki, leży przed Wami. Bawcie się dobrze!

Sylwia Paszkowska

Zapraszam ma mój program w każdą sobotę i niedzielę na antenie RMF FM, od godz. 12:00 do 15:00

CZĘŚĆ I: Mężczyzna domowy (virus domesticus). Poradnik dla hodowców

Ostatni dzwonek

Zamiast słuchać mądrości naszych babek i matek - jak zdobyć i zachować sobie mężczyznę - zachciało nam się emancypacji. A skutki tego są opłakane. Mężczyźni nas nie lubią i uciekają w pracoholizm, tv- manię, albo sporty ekstremalne, a w krańcowych przypadkach sklejają gdzieś w kąciku samolociki. Tym sposobem marnuje się cenny potencjał genetyczny i stoimy krok od katastrofy ekosystemu.

I choć kariera i samodzielność dają nam szaloną satysfakcję, to żadna kobieta bez mężczyzny nie jest naprawdę szczęśliwa. Dlatego czas na intensywny kurs - jak wybrać i hodować mężczyznę. Z pożytkiem dla siebie i bez szkody dla niego.

Rozdział 1. Rasy.Typy. Modele

Rozdział 2. Hodowla krok po kroku

Rozdział 3. Mężczyźni są inni niż kobiety

Część II: Kobieta wyzwolona (femina libra). Metody i sposoby zdobywania mężczyzn

Rozdział 1. Wolna Amerykanka albo wszystkie chwyty dozwolone

Rozdział 2. Wyższa szkoła jazdy albo co zrobić, żeby facet dostał na twym punkcie bzika

CZĘŚĆ III: Fazy miłosnej gorączki (stadia veneris infectiae)

Nasze spotkania z mężczyznami nieuchronnie naznaczone są piętnem czasu. Miłość, przyjaźń, nienawiść - każde uczucie - rodzi się, rozwija i bywa, że umiera. Niech te z rozdziałów, w których odnajdziesz siebie, pozwolą ci rozpoznać, w jakiej fazie się znalazłaś i co cię jeszcze w tym związku może spotkać.

Rozdział 1. Ona i on przed spotkaniem

Rozdział 2. Miłosne kłamstwa

Rozdział 3. Siedem spotkań z żonatym facetem

Rozdział 4. Po czym poznać, że mąż Cię zdradza

Rozdział 5. Przeklęty dar młodości

Rozdział 6. Romans czterdziestolatki

EPILOG: Dwa listy. Mądra do Pięknej. Piękna do Mądrej

"Od Adama do Żony" - wybrane hasła z Wielkiego Słownika Terminów Damsko-Męskich i Męsko-Damskich

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy