Reklama

Reklama

SKORPION 23 października - 22 listopada

Sprawdź, z jakim znakiem zodiaku stworzysz najszczęśliwszy związek!

Skorpion i Baran: oba znaki to przedstawiciele dynamiki i seksualnej potrzeby. Tyle, że Baran chciałby być jedynym i najważniejszym, a Strzelec - to... typowy "wolny strzelec". Więc jest szansa na super klimat, na cudowne noce i niebanalne spacery - ale lepiej temu tandemowi nie zakładać oficjalnie obrączek...

Reklama

Miłosne przepowiednie Tarota
Wyślij SMS o treści: KARTY na 72020
Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto

Sprawdź swój indywidualny horoskop walentynkowy!
Wyślij SMS o treści: JS.(wpisz swoją datę urodzenia i imię) na 72020,np. JS.12.12.1782 Monika
Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto
Lub zadzwoń:
• Z telefonów stacjonarnych 0 700 781 805
Legion, koszt połączenia 4 zł/min netto; 4,88 zł/min z VAT
• Z telefonów komórkowych *740 91 05
koszt połączenia 4 zł/min netto; 4,88 zł/min brutto

Skorpion i Byk: oba znaki wskazują na wytrzymałość oraz namiętną potrzebę wzajemnej satysfakcji łóżkowej. Istnieją różnice charakterów, ale poradzą sobie z nimi, jeśli rankiem będą wciąż siebie lubić. Skorpion gardzi lenistwem i jest dość oszczędny. Byk to leń, który lubi wydawać zarobione pieniądze. Jeden i drugi jest dumny, uparty i dąży do dominacji. Cechujące obu silne pragnienie seksualne umożliwia związek. Ale małżeństwo jest co najmniej utopijnym rozwiązaniem.

Skorpion i Bliźnięta: jeśli chodzi o seks, to jest im po drodze, ale to nie wystarcza. Obie strony muszą pójść na pewne ustępstwa. Jak na poważnego Skorpiona, Bliźnięta do wszystkiego podchodzą zbyt swobodnie. On jest zdeterminowany, a one zmienne. Bliźnięta są inteligentne i lubią to okazywać zawsze i w każdym układzie On uważa to za koszmarne marnowanie czasu. Chwiejny związek, trudne małżeństwo.

Skorpion i Rak: te dwa wodne znaki pasują do siebie. Równie dobre wróżby dotyczą seksu - namiętny Skorpion znajdzie w Raku chętnego partnera. Cielesne dopasowanie pomoże pokonać cechującą oba znaki zazdrość. Jeśli jednak nastąpi wybuch, lepiej trzymać się z dala od tej pary. Przez większość czasu silna, opiekuńcza, pełna harmonii relacja. Dobry związek, udane małżeństwo.

Skorpion i Lew: oba znaki są zbyt wybuchowe w swoich reakcjach a największe nieporozumienia mogą zakończyć się nawet fizyczną przemocą. Fizycznie pociągają się nawzajem, ale Skorpion nie potrafi zapewnić Lwu tyle uwagi i szacunku, ile ten wymaga. A to głęboko zrani dumę tego ostatniego. Z kolei w wielu sytuacjach zaborcza zazdrość Skorpiona również zostanie zraniona. Związek może być ekscytujący, ale dłuższa relacja będzie straszna.

Skorpion i Panna: mają wiele wspólnych zainteresowań, ale seks nie jest jednym z nich. Trudno im więc będzie stworzyć sensowny związek. Panna będzie narzekać na głupoty, a Skorpion stanie się szczery aż do bólu. Jeśli Panna zdecyduje się na konieczne zmiany i dostosuje się do wymagań Skorpiona, może się udać. Jest szansa na chwilowe porozumienie umysłów. Jednak Skorpion szybko zacznie rozglądać się za innymi seksualnymi przyjemnościami.

Skorpion i Waga: Skorpion jest nazbyt zaborczy i zazdrosny dla Wagi. Ona zaś za leniwa i wrażliwa dla Skorpiona. Ale oba znaki cechuje duża namiętność (choć dla Wagi będzie to zabawa z cyklu włączamy/wyłączamy). Poważnie podejdą do odpowiedzialności, jaka wiąże się ze wspólnym życiem. Mogą się jednak pojawić problemy, gdyż Waga kocha luksus, którego Skorpion może nie być w stanie jej zapewnić. Związek pod znakiem burz i rozlicznych wyładowań atmosferycznych, a małżeństwo też nie będzie żeglowaniem przy pięknej pogodzie.

Skorpion i Skorpion: Jeśli chodzi o seks, to taka para będzie w stanie rozniecić ogień nawet pod wodą. Ale zbyt wiele jest tak samo .. Oboje zdeterminowani, zaborczy i zazdrośni. O charakterze żadnego nie da się powiedzieć, że jest dobry. Im więcej będzie różnic, tym więcej pojawi się rys na szkle związku - aż wreszcie szyba pęknie. Początkowe intensywne wzajemne przyciąganie nie przetrwa poza ciepłem sypialni. Ognisty związek, ale spalone małżeństwo.

Skorpion i Strzelec: tym dwojgu nie wręczaj prezentów, które mają ocieplić atmosferę ich mieszkania. Skorpion kocha dom, a Strzelec żyje na spakowanych walizkach i zawsze jest gotów do drogi. Potrzebuje też wolności, a Skorpion jest przesadnie zaborczy i wymagający. Nawet poczucie humoru Strzelca nie zdoła zbudować mostu nad przepaścią, która się między nimi tworzy. Ku sobie ciągnie ich jedynie seks, a to nie wystarczy. Może na jedną noc, ale z pewnością nie na całe życie.

Skorpion i Koziorożec: są chętni, ambitni i pasują do siebie, jeśli chodzi o seks. Problemów w zasadzie nie powinno być. Skorpion zwykle jest bardziej uczuciowy, co dobrze pasuje do kontemplacyjnej, introwertycznej natury Koziorożca. Koziorożcowi odpowiada też bezpieczeństwo, które implikuje zaborczość Skorpiona. Żaden nie przepada za seksem bez uczuć. Ciepły związek, trwałe małżeństwo.

Skorpion i Wodnik: Skorpiona irytują zmienne nastroje Wodnika. Ten drugi jest też zwykle wplątany w wiele towarzyskich projektów poza domem, a właśnie dom najbardziej interesuje Skorpiona. Wodnik jest niezwykle towarzyski, a Skorpion - w ogóle. Skorpion nie potrafi zrozumieć nierealnych intryg Wodnika. Łóżkowe akrobacje nie utrzymają tego związku w całości. Lepiej niech każde podąży swoją drogą.

Skorpion i Ryby: Ta para jest sobą niezwykle zafascynowana. Ryby będą polegać na sile Skorpiona, która stłumi ich wahania. Cechująca Skorpiona zaborczość i pragnienie dominacji to dla nich rozkosz. Życie seksualne powinno być ekscytujące - Ryby są pomysłowe, a Skorpion wytrzymały. Czy chodzi o związek, czy o małżeństwo, rokowania są dobre.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje