Reklama

Reklama

Ślub Renaty Gabryjelskiej!

W sobotę, 14 września, 30-letnia Renata Gabryjelska, popularna polska modelka i aktorka, znana z roli Ewy Kowalskiej w serialu "Złotopolscy" i filmu "Girl Guide" Juliusza Machulskiego, stanęła na ślubnym kobiercu. O 10.00 na Rynku Głównym w Krakowie, pod parasolem jednej z kwiaciarek, poślubiła 44-letniego Stanisława Tyczyńskiego, szefa radia RMF FM. Informacja o ślubie była dla wielu osób sporym zaskoczeniem.

Renata - pierwsza wicemiss Polonia w 1993 r., absolwentka prawa na UW i marketingu na SGH - przez ponad trzy lata była związana z fotografem i wydawcą Stanisławem Trzcińskim. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Reklama

"Myślałam, że będę budować szczęśliwy związek. Że będzie normalnie. Powoli dojrzewałam do dziecka" - mówi Gabryjelska w wywiadzie dla najnowszego numeru miesięcznika "Elle".

Nie chciała jednak podać przyczyn rozstania. Pytana, czy ma poczucie klęski, Gabryjelska odpowiedziała: "Może raczej porażki. Miałam w życiu dwa poważne związki. To już przeszłość. Ale jak ktoś kiedyś powiedział: gdy drzwi zamknięte, może przez lufcik wleci motyl?".

Aktorce i jej mężowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Dowiedz się więcej na temat: ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje