Reklama

Reklama

Śluby gwiazd w 2007 roku

W tym roku w polskim światku gwiazd szykuje się parę imprez ślubnych. Wiadomo już, że stan cywilny zmieni Joanna Liszowska. Gwiazda wyjdzie za swojego ukochanego Tadeusza Głażewskiego.

Sakramentalne "tak" aktorka powie Tadeuszowi w ciepłym miesiącu z "r" w nazwie. Ale nie chce zdradzić daty: "Nie wyjawię, kiedy to dokładnie będzie, ale wszystkie szczegóły są już zaplanowane" - mówi tajemniczo.

"Super Express" dowiedział się już, że lista gości nie przekroczy 150 osób, a uroczystości odbędą się w Warszawie. Para mówiła o ślubie już w zeszłym roku, jednak ceremonia została przełożona. W prasie pojawiły się nawet spekulacje na temat kryzysu w związku znanej pary. Jednak prawdziwym powodem był udział Joanny w "Tańcu z gwiazdami" oraz związany z tym stres i brak czasu.

Reklama

W tej chwili aktorka przebywa na urlopie i gromadzi energię do zorganizowania najważniejszego dnia w życiu. " Wybraliśmy się na inny kontynent, by być tylko dla siebie. Dlatego do końca stycznia nie odpowiadam na żadne pytania. Nie ma mnie dla nikogo, poza Tadeuszem" - oznajmiła aktorka.

Kto jeszcze ma zamiar powiedzieć sobie wkrótce TAK?:

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel
"Spotkałem kobietę życia i nie mogę doczekać się ślubu. Marzę o wielkim, hucznym weselisku" - wyznał dziennikarz.
Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski
Dziennikarz TVN oświadczył się aktorce jeszcze w październiku, podczas romantycznej kolacji w blasku świec. Narzeczony podobno nalega, aby ślub odbył się jeszcze w tym roku.
Anna Powierza i Mariusz Olesiński
Połączyła ich miłość do koni i konno pojadą do ślubu. Uroczystość chcieli zorganizować w czerwcu, ale do tego czasu nie uda im się przygotowań zapiąć na ostatni guzik. Termin trzeba będzie trochę przesunąć.
Agata Paskudzka i Piotr Rubik
Muzyk i piękna modelka zgodnie deklarują, że małżeństwo jest ich wspólnym marzeniem. W ubiegłym roku para zaręczyła się, by dać sobie i innym do zrozumienia, że jest to poważny związek.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy